Всі скаргиГоловнеТовари та послугиБатьки розповіли про жахливі умови в таборі «Лісовий», що на Тернопільщині

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Юлія, вона скаржиться на жахливі умови в дитячому таборі “Лісовий”, де на відпочинку перебувала її донька.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я працюю вихователем в дитсадку, тому як працівнику бюджетної сфери, для моєї дитини виділена путівка в табір «Лісовий», Тернопільська обл. Бучацький район, с. Скороморохи від обласного бюджету. Доплата за путівку 30 відсотків, це 2275 грн.+ 1200 за дорогу для організованого підвезення з Полтави з супроводжуючими.
Діти приїхали і тут на них в першу чергу чекав шок. Ліжка старі, пружини впираються в тіло, набиваючи синці, матрац у старих жовтих плямах, в цвілі. Організатори говорили про гарне озеро на території закладу, натомість-брудне болото. Територія в бур’янах, на 2-3 день, нарешті викосили, озеро почистили.
На другий день в них прорвало трубу, діти залишились без води на добу, помитись немає можливості, потім відновили лише холодну воду. Як з’ясувалось, є кімнати, де є гаряча вода, тому діти мусять ходити і просити, щоб їх впустили помитись. Але це ще не так страшно.
НАСТРАШНІШЕ – в таборі немає охорони. Вхід вільний, ніхто його не контролює. Чоловік в нетверезому стані зайшов до закладу, почав вибивати двері, говорити непристойності, а вожаті (молоденькі дівчата) не могли йому дати ради. Врешті-решт, його спровадили старші хлопці з табору.
Це не лише враження однієї дитини. Спілкувалась з іншими батьками, вони забрали свою дитину, а їхати дуже далеко (с. Бреусівка). На території закладу пляшки з-під спиртних напоїв.
Говорять, що є нормальні корпуса, з нормальними санітарними умовами, телевізором, але туди розміщують дітей із сусідніх областей. Мабуть, розраховано не те, що здалеку з Полтавщини ніхто з батьків не приїде, не проконтролює умови.
08.06 мою дитину вкусив кліщ. Надавати першу медичну допомогу не поспішали. Відповіли: «Нічого страшного, прийдеш, за півгодини». Дитина перелякана з кліщем на шиї, сиділа і чекала, поки пройде півгодини. Під час мого спілкування з вожатою, і запитання «чому не надають медичну допомогу», відповіла «так ось уже йдемо». Я попросила, щоб кліщ був відправлений на дослідження енцефаліту, вожата відповіла «що кліщі перевіряли тут до в’їзду дітей, вони незаразні». Якийсь абсурд. Наступного дня все-таки вожата повідомила, що всі кліщі відправляють на дослідження.
Дуже переживаю за безпеку своєї дитини, прошу розібратись в цій ситуації, що це за табір, де зараз перебуває моя донька.

Фото надані батьком дитини, яку забрали, адже моя дитина не може надати докладну інформацію, в таборі немає покриття. Антисанітарія, стан безпеки дітей шокує.” , – написала наша читачка Юлія.

 

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!