ІншеВсі скаргиФінансиБанк Михайлівський наводить серед людей паніку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Катерина, яка стверджує, що після проблем з банком Михайлівський, не зная куди і кому сплачувати кредит.

“Доброго дня. У багатьох виникла на сьогодні така проблема: “лопнув” банк Михайлiвський! Куди сплачувати борг по кредиту?! Адже рiзні джерела по-рiзному iнформують. На домашню адресу надходять листи вiд ФАГОРу, з усiма даними та НОВИМИ реквiзитами для сплати кредиту! Але без мокроi печаті. Iнші джерела повiдомляють, що платить лише за реквiзитами банку МИХАЙЛІВСЬКИЙ! Обом сплачувать !?!  Лише телебачення  може висвiтлить цю проблему! Паніка зараз наслiдуе багатьох! Я б хотiла погасити кредит в один день і забути це все, але КОМУ? Куди? Різні органiзацii звертаються з проханням платить саме iм! Я продовжую сплачувати за договором, який пiдписувала, тобто з “Михайлівським”, через Ощадбанк. Але смс про надходження коштiв, як ранiше, не надходить!!! В цей час лист вiд якогось Фагору, що попереджа у разі несплати йому, будуть нараховані штрафи та вiдсотки!
Я не мiльйонер! В мене нервовий зрив та панiка!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!