ІншеВсі скаргиБалтська верхівка влаштовує нічні пиятики

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що владна верхівка містечка Балта влаштовує пиятики і шоу феєрверків після півночі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“У ніч з 26 на 27 липня прокинулась від вибухів, щось страшенно гупало, спрацювали сигналки на автівках, і собаки підливали масла в вогонь. Схопила дитину і рвонула кудись у бік вхідних дверей, загалом видовище було неймовірне, мали б гарні рейтинги на YouTube практично всі жителі околиці, котрі, ймовірно, бачили 10-й сон на початку першої ночі.

Так от, тим часом мене ще й освітило яскравим світлом, що додало гострих вражень. Серце калатало так, що я, здається, чула його стук. Але коли вже мозок включив захисну реакцію і мені розвиднілося, то я зрозуміла, що то просто чи то дочка, чи то син нашого новенького голови райради на прізвище Сорока одружується. Це їхня величність вдруге відмічає цю радісну подію і вирішив підбадьорити всіх мешканців нашого маленького містечка Балта, а особливо нашої вулиці, яскравим феєрверком після півночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Візовий центр бере гроші, а дат не призначає»

Чи варто казати про те, що ту радісну подію розділяла з ним вся балтська адміністрація, не знаю, думаю, це очевидно. Та і у володаря цього супер-закладу бабла достатньо, щоб замазати подібні скарги. Що пережили інші сусіди, мами, малі діти, люди похилого віку та люди з серцевими хворобами, казати навіть не варто.

Після феєрверка свято вибухнуло з новою силою: співали, пили, танцювали наші шановні діячі довго і голосно. Усе відбувалося на вулиці, бо та піцерія Гараж не має приміщення для таких подій. І, що націкавіше, відбувається таке не вперше.

Усі в шоці, недоспані і страшенно розлючені, але ж то і звернутися нема до кого, бо «зажигала» сама верхівка і так вже звично собі гуляли. Дуже накипіло, що найбільш неприємно, «отжигали» вони явно не востаннє. Перед цим волали п’яні до 6 ранку. Майже ті самі. Нема сорому і розуму. Це вже повний безлад і хаос. Завжди людей ні в що не ставили, але, вибачте, так відкрито на нас ще ніхто не плював”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!