Всі скаргиЖКГАVE-Коломия не впоралася із своїми обов’язками. Жителі думають їх офіційно грабують

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Василь, який скаржиться на сміттярів, що невчасно та не часто вивозять сміття, а гроші вимагають платити вчасно і за послугу, яку вони не надають в повному обсязі. 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Хотів би виказати своє незадоволення у адресу “АVE-Коломия”. Останні півтора року сміттярі не виконують обов’язки, які зазначені в домовленості про надання послуг з вивезення щотижнево вмісту сміттєвого ящика, за який кожен тиждень протягоом кожних трьох місяців тарифікується і повинен бути оплачений, а іноді щей заборгованість нізвідки приходить.

Сміття приїздять забирати не вчасно, як домовлено, а коли забагнеться, можуть легко приїхати раз в три тижні та і те в ночі 23:00-1:30 ночі з неділі на понеділок!

Я і мої сусіди, які проживають в с.Сопів район Коломия потерпаємо від наваленого сміття, яке вже не влазить за три тижні в той ящик.

Ми спробували звязатись, але ніхто на контакт не йшов з їхнього офісу, а сиділи і посміювались коли я казав, що мусор не приїзжають і не беруть.

А гроші в кінці трьох місяців вимагають за всі тижні, які навіть не приїзжали забрати. Нас, можна сказати, офіційно грабують, я скаргу не тільки сюди напишу а постараюсь підняти це питання на сучасному рівні і скандалу не уникне ніхто! А поки що буду сподіватись на вашу допомогу з такою не приємною ситуацією!!! p/s Коли приходив кілька днів тому в місцевий Ощад Банк у м.Коломия оплатити той же самий черговий борг за сміття за три місяці, працівниці підтвердили не працездатність Служби вивезення сміття в цілому Коломийському районі!”, – написав він.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК