Всі скаргиГоловнеДержавні органи“АТОшник герой – поки воює”. Історія про те, як складно отримати належну йому землю військовому із Сум

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач із Сум, він колишній військовий, захищав країну на сході, а тепер воює із чиновниками, які не хочуть йти йому на зустріч, щоб він отримав обіцяну земельну ділянку.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Учасник бойових дій 3-тя хвиля 2014-2015 р.. по поверненню із АТО почав займатись, щоб отримати земельну ділянку. Ділянку найшов сам. Там на той час був пустир, пройшов усі істанції та отримав усі дозволи міськоі ради м Суми.

12.10.2016 отримав документи про приватізацію ділянки, через декілька днів виїхав з геодезистами на ділянку, щоб визначити межі до сантиметра та огородити її… АЛЕ! на мої ПРИВАТИЗОВАНІЙ ділянці стояв і стоіть зараз дитячий майданчик із 12-ти найменувань. Неодноразові як письмові так і особисті зверненя до міської ради особисто мера про вирішеня питяння, щоб перенести майданчик або найти альтернативу привели тільки до обіцянок уже більш як 1 рік..

Набридло слухати обіцянки та кумівство можновладців… АТОшник для них герой поки воює.. а коли повертается становится обузою адже він щось у них вимагає… \

Якщо можна прошу допомоги у вас…зрушити хоть трохи їхні діі хоть, в яку небудь сторону…ПАКЕТ документів шо ділянка моя ПРИВАТИЗОВАНА у мене на руках.. З журналістами згоден ідти до можновладців в кабінет та задавти питання будь-якої складності…СЛАВА УКРАІНІ!”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!