ІншеВсі скаргиФінансиАртилеристи бригади страждають через погане матеріальне забезпечення

До “Електронної книги скарг України” написала Юлія. Жінка переконує, що бійці артилеристи бригади погано забезпечені їжею та медикаментами, у той час, як вищі чини себе у хороших речах не обмежують.

Ось її лист:

“Мене дуже хвилює те, що наші солдати з 26 артилер.бригади не забезпеченні нормальною їжею. Їх кормлять макаронами схожими за клейкістю (після варки) на клей ПВА. Хлопці за свої кошти годуються, своїми силами забезпечують себе продуктами (навіть медикаментами в деяких випадках). Проте їх керівництво на це не зважає, того що себе вони не минають, отримують гарну їжу, гарні напої спиртні і все таке…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проблеми через невстановлений лічильник

То ж я скаржусь (як і багато українців) на те, що бійці, захисники, просто молоді люди, які є майбутнім нашим, від яких жінки мали б народити здорових гарних дітей не забезпеченні якісними продуктами. Те, що їм дає держава, і те, що “пропускають” через свої руки чиновники, неможливо їсти.”

Контакти для журналістів:  

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!