Всі скаргиТовари та послугиApple hall Kiev – добра пара “Цитрусу”. Там надсилають китайські телефони під виглядом оригінальних

До “Електронної книги скарг України” написали наша читачка Юлія, яка скаржиться на Apple hall Kiev, там оманюють споживачів.  

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Купили в магазине Apple hall Kiev на Саксаганского, 69 с их интернет страницы инстаграма https://www.instagram.com/apple_hall_kiev. Заказывали б/у 7+ 2 шт.оплатили 32 500 8 марта 2018года.

Телефоны пришли спустя неделю в ужасном состоянии, экраны были приклеены и не оригинальны! С ободков вылазил клей. Нам согласились обменять на новые 8+ с нашей доплатой! На 22.03.2018 ничего нам не выслали, кормят завтраками, деньги не возвращают! нашла отзывы на них и это ужас! обратите внимание, там не один десяток пострадавших!”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!