Всі скаргиОсвітаАнатолій Родзинський звільняє директорку школи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що в школі №67 Анатолій Родзинський самовільно звільнив директорку школи.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

28.08.2015 батьки школи №67 міста Харкова, стали свідками PR-компанії депутата Анатолія Родзинського. Раніше ситуація в цій школі освітлювалась на цьому сайті.

У цей день в школі мала відбутися загальношкільна конференція, яка повинна була вирішити долю перебування на посаді директора Носатюк І.В.. Згідно Статуту конференції напередодні відбулися збори трудового колективу, батьківські та учнівські (7-11 клас) збори по класах, де були обрані делегати (в рівних долях) з правом голосу і надані їм мандати та бюлетені для голосування. Це зафіксовано протоколами зборів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТОВ Колумб не повертає гроші за квитки»

На конференції могли бути присутніми всі охочі. Цим скористався і депутат Родзинський з групою підтримки, прибувши на конференцію нібито для боротьби з корупцією в школі. Він грубо порушив регламент конференції, заявивши, що голосувати мають право всі присутні. На зауваження батьків-делегатів щодо неможливості таємного голосування без мандатів та бюлетенів відкрив теку і дістав бюлетені в невідомій кількості, що вже поставило під сумнів чесність і прозорість голосування. Конференція перетворилася на балаган.

Після звіту директора школи Родзинський дозволив собі не тільки дати глумливу оцінку доповіді Носатюк І.В., але й некоректно висловився на її адресу. Присутні на конференції начальник управління освіти Ленінського району Горбачева І.І. та її заступник Матвєєва О.В. не реагували на те, що відбувається, а на прохання батьків-делегатів втрутитись і повернути ситуацію в правове русло відмовили, посилаючись на те, що вони – тільки спостерігачі. Після цього делегати покинули конференцію, невважаючи її легетивною. Батьки та вчителі що налаштовані проти Носатюк І.В. , супроводжували вихід делегатів трудового колективу, батьків та учнів вигуками «Ганьба», а потім, скориставшись бюлетенями з «чарівної» теки пана Родзинського, виразили недовіру директору школи. Так Ірина Вікторівна Носатюк стала жертвою політичних ігор”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!