До “Електронної книги скарг України” написала Зоряна, котра переконує, що стала жертвою аферистки, яка неодноразово дурила людей через соціальні мережі.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Код карти АльфаБанк 4102-4512-4249-0880 Кульчитска Диана Николаевна – АФЕРИСТКА!!! Ця особа реєструє різні сторінки, на яких щось продає, а після оплати товару не дочекаетесь!!! В моєму випадку, це були черевички. 14.03.16 0 10:02 я перевела гроші на її рахунок через нет (портмоне переводи), як підтвердження в мене є смс на телефоні. Після цього вона почала годувати мене обіцянками (як не сьогодні, то завтра посилка надійде). А вже 18.03 я побачила, що в обговореннях її товару одна дівчина всюди називає її брехухою…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія півроку не виплачує зарплатню через війну

Написавши цій дівчині, яка також не дочекалась свого замовлення, я зрозуміла що мене розвели!!! Коли я почала вимагати повернути мені гроші, вона занесла мене в чорний список, а за декілька хвилин, зрозумівши що її викрито, вона і зовсім заблокувала сторінку, а, можливо, і видалила. І таких як я по ходу багато!!! Поспілкувавшись з іншими покупцями виявилось, що цю леді і раніше викривали Вконтакті, там вона також заблокувала сторінку. Правда, карта в неї тоді була від ПриватБанку, одержувач- Кульчитска Диана Николаевна”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!