Всі скаргиТовари та послугиАферисти на сайті безкоштовних оголошень

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія. Жінка переконує, що стала жертвою махінації на сайті безкоштовних оголошень. Після сплати передоплати за товар, продавець зник, не виконави умов усної домовленості.

Ось її лист:

Контакти для журналістів

“30.11.2015 я переглядаючи OLX знайшла норкову шубку, за ціну, яка мені підходила. Зателефонувала по тел.0634348030, порозмовляла з чоловіком, який представився Олександром, домовилась про покупку. Тільки продавець сказав, що працює по передоплаті -це 500грн. Я, звичайно, довіривши людині тут же скинула на рахунок в Ощадбанку 500 грн., як виявилось, на тел. дзвінки мені вже ніхто не відповідає, а сьогодні тел. взагалі вимкнено. Місто знаходження було Вінниця. Залишилась квитанція про поповнення рахунку.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!