Всі скаргиДержавні органиТовари та послугиАферист не повертає гроші навіть після вироку суду

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Анастасія. Жінка переконує, що вона постраждала від афери, уклавши угоду на придбання вікон, котру друга сторона не виконала. Справа розглядалась на кількох рівнях, але гроші досі не були повернуті.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я Грепечук Анастасія Дмитрівна, жителька с. Комунарівка Калинівського району, Вінницької області. Хочу звернутися до вас за допомогою. Вже 2 роки я оббиваю пороги усіх установ і ніяких результатів!23.10.2013 я уклала угоду на суму 7450 грн на придбання металопластикових вікон з офіційним дилером компанії “Шана М”,власником якої на той час був Бондар Ярослав Олександрович 20.07.1980 р.н., жителя м.Немирів, Вінницької області. На суді, який відбувся 29.12.2014р. йому призначили 2 роки позбавлення воллі і повернути гроші!

Ще був апеляційний суд у березні 2015 рок! Покарання залишилося незмінним! Мені 60 років, дуже важко щомісяця, а буває на місяць по 2 рази їздити у Вінницю і ходити з дверей до дверей! Я не одна така, ще є односельчанка, яка також обманута цією людиною! У селі ці гроші дуже важко заробляються, а нас так обманули! Допожітб, будь-ласка, бо руки вже опускаються! Зараз цим займається виконавча служба Вінниці і поки що безрезультатно!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!