Всі скаргиГоловнеТранспорт26 річний “бляхер” на Франківщині ледь не вбив усю сім`ю в ДТП. Гасав, як навіжений

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ольга, яка просить втрутитися незалежні ЗМІ, адже 26 річний “бляхер” ледь не вбив її сім`ю і всім байдуже. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“21.10 поблизу с Боднарів Калуського району сталося ДТП, за участю двох машин. В одній машині рено логан, їхала моя сім’я: я, мій чоловік і 3-річний син.

Ми їхали з міста Калуш у Івано-Франківськ. Раптово з повороту на шаленій швидкості вилетів автомобіль Бмв,який став некерований внаслідок неадекватної швидкості і вилетів на смугу зустрічного руху,де задом вдарив нашу машину.

Мене і дитину госпіталізували, малого в реанімацію, мене в травматологію. Мені вправили ліктьовий суглоб, і я відмовилась від подальшого лікування і обстеження, так як моя дитина знаходилась у реанімації. Автомобіль бмв на “бляхах” Місцеві ЗМІ висвітили подію неадекватно, що абсолютно не відповідає дійсності. Просимо допомоги, доки “мінори” на бляхах будуть нас вбивати?

Скільки коштує винести свою дитину з машини без свідомості. Доки 26 річні виродки, які тільки вступають у фазу статевого розвитку, будуть ганяти на бмв і вбивати нас і наших дітей? Допоможіть, будьласка”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!