21 причинаВсі скаргиГоловне21 причина, чому нам варто написати скаргу?

По-перше, публікація будь-якої скарги на чиновника, інтернет-крамницю чи будь-що інше – це, фактично, звернення до відповідальних органів, щоб ті ініціювали проведення позапланвоих перевірок. Тому, потрібно писати обов’язково.

Саме тому, кожен може скористатися максимально нашими ресурсами і опублікувати скаргу, яку побачать журналісти національних видань, таких як “1+1”, “Україна”, “СТБ”, “ICTV”, “Новий”, “Перший”, “Прямий”, “Інтер”, “Zik” і багато інших телеканалів.

2. Серед наших підписників є й редактори великих друкованих видань.

3. Серед підписників у соціальній мережі та серед е-мейл користувачів є не один лідер думок, юрист та депутат. Це значить, що у Ваших руках справжній, дієвий, інструмент проти виниклих проблем. Адже коли як не зараз скористатися цим і заявити про порушення Ваших прав до людей, що мають вплив.

4. За майже 6 років нашого інсування ми допомогли понад тисячі українців! І проблеми були найрізноманітніші. Ось коротке відео, про нашу роботу. Нас запросили на ефір “Сніданку з 1+1” де ми на усю країну розповіли про наші досягнення.

5. Ми розуміємо, що сьогодні часто подолати цензуру, яка утворилася в регіонах, через брак незалежних ЗМІ, дуже важко. І Ваші проблеми можуть залишатися тривалий час просто “не поміченими” журналістами Ваших ЗМІ.
“Електронна книга скарг України” легко долає цей бар’єр і допомагає Вашим скаргам бути почутими у Ваших регіонах і додати їм справжньої публічності, після появи якої скарга починає свій шлях до вирішення. Адже публічність завжди заважає діяти проти Закону. Про це також ми розповідали і на телеканалі ATR.

6. Опубліковані скарги потрапляють до найпопулярнішої стрічки новин в Україні – “Укр.нет”, яку щодня відвідують понад мільйон українців.

7. Ваші скарги ми поширюємо і за допомогою регіональних “Електронних книг скарг”, які мають сторінк у Facebook (Список).

8. В залежності від придбаного Вами пакету скарг, Ваші проблеми потрапляють і до нашого шоу – “Задзеркалля”. Яке дивиться понад 50 тисяч людей!


9. Ваші скарги на підприємців діють, наче ладан на чорта. Адже Ви назавжди викарбовуєте його нечесне ім’я на сторінках Інтернету. А для нечесних ділків, подібні скарги б’ють по репутації не гірше, ніж подана скарга у правоохоронні органи. Ось, реальний приклад. Ви вводите назву інтернет-крамниці, яка порушила Ваші права, а у результатах пошуку видніється Ваша скарга на їхні дії (виокремили червоним кольором). Як думаєте, після появ подібних скарг, чи будуть зацікавлені ділки зробити все можливе, щоб Ви залишилися задоволеними? Звичайно!

10. Оскільки великі телеканали часто зайняті “великими проблемами”, журналісти не можуть помітити Вашу скаргу серед таких же сотень скарг, які виникають у Facebook щодня. Але все змінюється, коли ця скарга з’являється у виданні, яке вони щодня читають. До таких скарг увага журналістів прискіпливіша.

11. Незалежно від того, що сталося з Вами чи рідними: чи Вам зламали ніготь в салоні краси, чи дізналися про вбивство або ж хочете розповісти про гральні заклади під будинком – Ваша проблеми буде опублікована зі 100% гарнатією. Ніяких, “можливо”, “згодом”, “треба почекати”… І буде це зроблено у найшвидший термін, а про результати публікації, Вас повідомлять за вказанною адросою.

12. Навіть якщо Вам здається, що вплинути на Вашу проблему, вже ніхто не може – варто спробувати. Адже ми не одноразово пересвідчувалися, що одна публікація на нашому порталі допомогає вирішити проблеми починаючи від вивозу сміття, закічнуючи перевіркою Дніпра спец.службами, на предмет хімічних відходів.

13. Нас читають правоохоронні органи. І для них погано, якщо про них пишуть погано. Тому вони будуть ладні зробити все, щоб інформація була видалена. Але, ми видаляємо її тільки після того, як заявник – тобто Ви, напишуть нам про те, що його скарга була вирішена. В інших випадках – ніколи.

14. Після публікації Ви отримате поради, як діяти далі, щоб Ваша опублікована скарга на наших сторінках, стала Вашим інструментом для впливу на тих, на кого Ви скаржитеся.

15. Ваші скарги публікуються нашими журналістами не одноразово, часто навіть нові скарги повторюються або мають схожий характер. В такому випадку, ми нагадуємо про Вашу проблему і в нових скаргах. Тобто Ви купуєте постійну культивацію Вашої проблеми на сторінках нашого порталу. Що тільки збільшує вірогідність того, що Вашу скаргу помічатимуть не одноразово. Можливо саме в цей раз, до неї звернуться журналісти.

16. Наш ресурс бере участь і в партнерських програмах, що додає впливовості Вашим скаргам.

А це значить, що Ваші скарги також транслюються і на сайтах таких партнерів як: “5 канал”, “УНІАН”, “Еспресо”, “Сегодня”, “Гордон”, “Корреспондент”,”Комментарии.UA” та інші.

17. “Електронна книга скарг України” підімкнена і до популярного в Україні RSS-агрегатора “Мета“, який щодня відвідують майже мільйон українців, Ваші скарги потрапляють і на сторінки цього проекту!

18. Наші скарги читають винятково в Україні. Серед наших відвідувачів 96% – це Українці з різних міст нашої держави. Це значить, що аудиторія, якій це буде цікаво значно більша, ніж на інших виданнях. Погодьтеся, кому яка різниця в Росії, Польщі чи інших державах, що сталося, приміром, в Києві, чи полтаві. Саме тому у нас є додаткові книги скарг в регіонах, щоб Ваша проблема була цікавіша для ширшого кола людей.

19. Якщо Ви надсилаєте відео-скаргу – вона 100% потрапляє до нашого YouYube каналу, нею також можуть зацікавитися наші партнери із громадських організацій, які діють по всій Україні і взяти її до уваги, зробивши з неї відео-сюжет на власному каналі.

20. Навідміну від шахраїв, ми захищаємо Ваші права ось вже шостий рік. Тому нам можна довіритися, ми нікуди не подінемося. І обличч не приховуємо.

21. І, наостанок, подивіться відео, чому варто звертатися до нас – бо ми допомагаємо. Не витрачайте час та нерви, довірте Вашу проблему журналістам. Досить мовчати!

НАПИСАТИ СКАРГУ

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!