Всі скаргиТовари та послугиФінансиІнтернет-шахраї беруть кошти та не відповідають на дзвінки

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лілія, яка стверджує, що наткнулась на шахраїв у інтернеті, де замість корсета отримала пояс.

“Допоможіть, будь ласка, замовила товар через інтернет, мене обдурили, взяли гроші , не можу тепер добитися правди. Дурять в інтернеті, допоможіть будь ласка, замовила товар через інтернет,  отримала, замовляла корсет для схуднення, прийшов, але не той, не та якість , не той розмір, дарма віддала 600 грн. сайт waist-trainer.me На посилці написано відправник ПП Безкоровайний Вячеслав Віталійович. ВІДДІЛЕННЯ 249 вул. Онуфрія Трутенка, 6 . вказано номер 0974098190, коли дзвоню каже, що недійсний. допоможіть , будь ласка, мене надурили, допоможіть , перевірте якось цей сайт , хай хоч другі люди не будуть обмануті. підкажіть, що мені зараз робити, розумію, що в поліцію немає чого звертатися, всеодно не допоможуть.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК