Супер споживачЯк розумно купувати у Чорну п’ятницю

Чорна п’ятниця хоч і більше закордонне свято, але кожного року воно все актуальніше для українців. ТБ робить сюжети, а друковані ЗМІ не гребують статтями про тотальні розпродажі, в громадському транспорті великі ТРЦ розміщують рекламу закликаючи споживачів прийти і купити улюблені речі зі знижкою іноді в 50%, а деколи навіть 90%. Онлайн-магазини теж не пасуть задніх у дні тотальних розпродаж. 

Незалежно від того, чи плануєте ви потрапити до магазинів чи плануєте робити покупки вдома, журналісти проекту «Електронна книга скарг України» підготували декілька порад, які допоможуть перемогти маркетингове божевілля та бути розумним покупцем в ці дні.

НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ ІСТОРІЇ

Наші журналісти цього тижня побували у найбільших ТРЦ столиці і побачили, що магазини вже продають товари зі знижками до 50%. А це значить, що не потрібно чекати п’ятниці і піддаватися істерії, улюблені речі зі знижкою можна купити вже зараз!

ГОТУЙТЕСЯ

Якщо ж Вам подобається насолоджуватися покупками саме в цей день, коли навколо багато людей роблять теж саме – то радимо скласти список із речей, які Вам дійсно потрібно купити і в жодному разі не відступати від нього. Багато людей зволікають цим і журналісти нашого видання теж, але цей список – реальна можливість заощадити і не купити речі, які ніколи не одягнеш чи не будеш користуватися.

Якщо ви хочете отримати якийсь конкретний товар – радимо перевірити ціни на нього в декількох магазинах. Запишіть їх і подивіться, як зміняться ціни саме у Чорну п’ятницю. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки ж вигідні знижки.

ДИВІТЬСЯ

Продавці часто в цей день йдуть на хитрощі, продаючи одразу декілька товарів разом із потрібним вам. Радимо все ж таки дотримуватися списку потрібних покупок і не робити непотрібних.

Також радимо записати номер побутової техніки, яка вам сподобалася, адже часто продавці можуть продавати у цей день схожий товар, але із зовсім іншими функціями

Окрім використання списків бажань для відстеження цін, існують інструменти для вашого смартфона або комп’ютера, які допоможуть вам переконатися, що ви дійсно отримуєте вигоду, купуючи товар зі знижкою.

CamelCamelCamel, доступний для веб-переглядачів Google Chrome та Mozilla Firefox, може відстежувати коливання цін на Amazon, який допоможе слідкувати за тим, наскільки велика знижка відбулася насправді і наскільки вона відрізняється від першої ціни.

ЧИ ВАРТО СПОДІВАТИСЯ НА ПОНЕДІЛОК?

Експерти в продовольчій тематиці переконують, що часто в понеділок також існують ті самі знижки, що були у четвер, і чорну п’ятницю. Тому можна замість того, щоб йти на шопінг ніччю – поспати вдома, а вже у неділю чи понеділок вирушити по магазинах в пошуках речей зі знижками.

Головне правило – слухайте інтуїцію, якщо вона вам підказує, що не потрібно йти під двері магазину очікуючи на оголошення знижок, то залишайтеся вдома і робіть покупки онлайн в піжамі.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ І ПРО ШАХРАЇВ

Цей день також вигідний і шахраям, які тільки-но і шукають нагоди, як скористатися Вашими персональними даними. Тому, якщо ви робите покупки онлайн – слідкуйте за тим, кому і скільки інформації ви віддаєте.

Переконайтеся, що сайт, яким ви користуєтеся використовує зашифрований протокол Https, також перед тим як здійснювати покупку, почитайте відгуки про продавців.

Найкраще, що ви можете зробити – це терпіти. Іноді найкращі пропозиції саме для вас знаходяться в зовсім неочікуваних місцях і день тижня. І не важливо, чи чорна п‘ятниця чи іншого кольору вона, головне ж хороша річ. Ваша річ – завжди знайде вас.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!