Супер споживачСтатті про захист прав споживачів

Електронна книга скарг України“, окрім того, що допомагає людям розміщувати їхні скарги і цим долати цензуру – ми ще, один із небагатьох сайтів України, на якому публікуються статті про захист прав споживачів. А ця стаття – особлива. Це такий собі альманах із захисту прав покупців – тому що зібрані усі наші актуальні та цікаві матеріали, після прочитання яких стане зрозуміло, як діяти в спірних ситуаціях. А в кінці статей – БОНУС – книга про права споживача, зроблена нами! Насолоджуйтеся. 

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

Стаття про права споживача, яку потрібно зробити “настільною” або додати до популярних вкладень, вона допоможе будь-якому покупцю вчасно викликати тих, хто має права захищати споживача. Це стаття з контактами інспекцій із захисту прав споживача в усіх обласних центрах України.

КОМУ СКАРЖИТИСЯ, ЯКЩО ВИМКНУЛИ СВІТЛО? 

Часто в маленьких містах можуть безпідставно вимикати світло – в цій статті захищаємо права споживача в енергетичній сфері. Кому телефонувати, до кого звертатися, кому писати, і коли мають реагувати. Звісно, стаття проблему відсутності світла не вирішить одразу, але, після прочитання її споживач не залишить шансів на відступ ніякому чиновнику.

Що робити, якщо Вам постійно телефонують колектори?

В цій статті ви навчитеся деяким прийомам, які допоможуть з легкістю відсахнутися від найнаполегливіших колекторів. Які вижвати слова, якщо Вам зателефонував колектор, як правильно відповісти на його закиди і не тільки про це в прикладній статті про колекторів.

Претензія про заміну неякісного товару

Ну,  який же споживач не стикався з тим, щоб повернути неякісний товар? Здається це було в житті кожного, але так само в житті кожного була й відмова з боку нахабного продавця. Як змусити повернути гроші за неякісний товар або провести його заміну – дізнаєтеся в цій статті про захист прав споживачів в юридичній площині.

Як повернути товар куплений в Інтернеті?

Одна з особливо популярних статей про захист прав споживачів сьогодні. Із зростаючою популярністю покупок в мережі потрібно так само зростати в пізнаннях прав споживачів в цій галузі. Хоч особливо Українське законодавство і не захищає споживачів у віртуальному вимірі, проте, є деякі можливості повернення товару і про них в цій статті.

Права споживача: як з’явилося та як це працює в ЄС?

Оскільки наша країна стрімголов йде до Європи, то було б не погано, якби ми знали про те, як працює захист прав споживачів в Європі. Саме ця стаття дапоможе зрозуміти, як утворився захист прав покупців за кордоном, коли це сталося, і, що цікаво – відкриє зовсім інше розуміння механізму захисту прав споживачів. Одразу може здатися, що Українська система – вчорашній і застарілий день, який не дуже добре, порівняно з ЄС захищає споживача – загалом, рекомендуємо до прочитання цю статтю. І, якщо буде цікаво є у нас матеріал про захист споживачів у світі.

Хто платить за розбитий товар? 

Одне із актуальних і постійних запить у кожного споживача, а хто ж має платити за дорогу пляшку “Хенесі”, яку він розбив так її і не купивши. Зазерніть в статтю і дізнайтеся, що вам не слід квапитися нести гроші на касу. Пам’ятаєте давню приказку: “клієнт завжди правий”? Так от саме в цій ситуації вона працює, як ніколи.

Як і обіцяли, не те, щоб стаття – навіть ціла книжка про захист прав споживачів. Тут реальні історії про поверння товару, а також професійні поради юристів, які діяти в різних ситуаціях, коли річ заходить про купівлю.

ЧИТАТИ КНИГУ

ebook_cover-kniga-iz-kupuy

І, це далеко не всі статті про захист прав споживачів. Ознайомтеся із нашим сайтом і ви зрозумієте – що це острівок захисту кожного, хто хоч раз у своєму житті зробив покупку.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!