Супер споживачПро захист прав споживачів

Найпопулярніші записи

Є купа законів про захист прав споживачів. Але, щоб знайти потрібну інформацію в цих манускриптах для багатьох пересічних покупців – доведеться просидіти ледь не вічність. І закрадається питання, а чи є якісь поради щодо користування закону про захист прав споживачів або ж ті пункти, на які особливо потрібно звернути увагу.

Наша редакція підібрала цілу книгу про захист прав споживачів, називається вона “Їж, купуй, знай”. В ній ми зібрали поради і юристів, і історії наших читачів, яким вдалося, наприклад, юридично правильно натиснути на нахабних продавців в сервісі, щоб вони прийняли товар на ремонт, як цього вимагає закон.

Тому, хочемо вам запропонувати почитати книгу про захист прав споживачів за цим посиланням:

 ЧИТАТИ КНИГУ “ЇЖ, КУПУЙ, ЗНАЙ”

ebook_cover-kniga-iz-kupuyІ також, слід зазначити, що будь-якому споживачу, в будь-якому випадку потрібно ознайомитися із цим законом. Може здатися, що це найнудніша література, яку ви читали за життя, але повірте, читаючи її ви побачите як в більшості ситуацій ви були праві, ось посилання на Закон України “про Захист прав споживачів“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК