Супер споживачПохизувався поцупленим в магазині в Instagram копи тут же спіймали малого крадія

Хлопець з Нововолинська похвалився в Instagram продуктами, які поцупив у крамниці – і сам же себе видав полісменам. Історія сталася 17 березня. Злодюжка виклав фото і “подякував” магазину за “халяву”.

Хоча на фото він не вказав, де саме “придбав” товар, все ж попався. Цього ж дня хлопця помітили разом з трьома друзями в місцевому супермаркеті “Рідний Край”. За словами адміністратора крамниці, парубки зайшли в магазин та вийшли, нічого не купувавши.

Охорона помітила дивну поведінку, та затримати і обшукувати не має права. Переглянули відео з камер спостереження, явних ознак крадіжки не побачили. Згодом адміністрація супермаркету зробила ревізію і виявила недостачу саме тих продуктів, які висвітлив Коля Б. на фото.

Загальна сума збитків – близько 300 гривень. Власник супермаркету Юрій Сиротюк повідомив поліцію про цю ситуацію.

Після розголосу в мережі хлопець, який хвалився крадіжкою, зв’язався з власником супермаркету, повернув кошти та вибачився.

У розпорядженні місцевого видання є відео з вибаченнями парубка, але з етичних міркувань його не публікують.

“Хочу вибачитися перед адміністрацією “Рідного Краю” за те, що вкрав у них продукцію. Більше такого не повториться, претензій не маю”, – розповів Коля.

Власник супермаркету вирішив пробачити хлопцю і не залучати поліцію, сподіваючись, що це буде для нього уроком.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!