Супер споживачІнтернет – аферисти. Як не дати себе оманути в мережі

Три способи віртуально відібрати реальні гроші.За даними  порталу «Bigmir» аудиторія  українського Інтернету склала майже 32 мільйони відвідувачів, і ця цифра тільки зростає. А разом з нею, відповідно, зростає і кількість Інетрнет -шахрайств.

Один із найпоширеніших методів заробітку віртуальних аферистів – це так звані агентства з продажу бази даних житла.

Ви приходите до них, купуєте таку базу за 170-200 гривень  і, отримуєте усі, найсвіжіші пропозиції від орендодавців.

Діють вони за такою схемою: коли потенційний покупець купує таку базу даних квартир, йому дають підписати папірчину, в якій виписано приблизно таке: «Ви погоджуєтеся з тим, що їхнє агентство надає лишень інформаційні послуги, а за правдивість інформації відповідають безпосередньо люди, які надали її». Аби отримати таку інформацію, Ви  змушені підписати цей аркуш, а значить, погодитися з їхніми правилами. І звичайно, що з цієї онлайн бази даних інформація, скажімо, в більшості випадків неправдива!

Другий метод, за яким можуть відібрати Ваші гроші – може бути сайти-клони.

«Часто аферисти створюють  фальшиві сторінки сайтів, майже ідентичні справжнім», – каже фахівець із питань безпеки Олександр Денисюк: (телеканал 2+2. Ред.) «Будь-яка сторінка, яка потребує якихось  конфіденційних даних:  логін, пароль, номер банківської картки, вона обов’язково буде зашифрованою   за потребою безпеки». Її відрізнити дуже просто от, наприклад, сайт фальшивка:

Подивіться, в полі введені адреси сайту –  немає латинської літери «S», а значить, що вона не використовує зашифровану лінію передачі. Її повинні використовувати, обов’язково,  – сайти оплати, або сайти де є введення паролю, тощо. Після звичного “http” – повинна стояти «S» – запам’ятайте!

Третій поширений метод – це інтернет –аукціони.

« Ставлять якусь об’яву, що вони тільки сьогодні і тільки зараз мають акцію. Там, наприклад, магазин закривається йде розпродаж», каже Олександр Федієнко, член правління Інтернет асоціації  України. У покупця прокидається «зелена  жаба» і починає по –троху його душити, доти, доки все ж таки, він не заплатить – бо, шара ж. «І от, як раз в цей момент може бути таке: або до Вас товар взагалі не прийде або цього аукціон-магазину взагалі не існує», додає Олександр.

Тому, будьте уважними при онлайн-шопінгу!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!