Супер споживачFacebook заборонила рекламувати криптовалюту та ICO

Facebook заборонила публікацію оголошень, де рекламується криптовалюта, ICO (initial coin offering, аналог IPO для криптовалют) і бінарні опціони. Про це повідомляється в блозі соціальної мережі.

Як підкреслили в Facebook, соцмережа буде видаляти рекламу фінансових послуг, «які часто пов’язують з брехливими методами просування». Подібну рекламу видалять не тільки з платформи Facebook, але також з Instagram і мережі Audience Network.

Раніше в січні засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що користувачі будуть самі визначати достовірність джерел інформації. На основі регулярних опитувань учасників соцмережі буде створено рейтинг джерел, матеріали з яких з’являються в призначеній для користувача стрічці новин.

До цього Цукерберг вирішив змінити алгоритм формування стрічки новин соцмережі, щоб користувачі бачили більше повідомлень від друзів і близьких, ніж постів від брендів і ЗМІ. 30 січня Facebook знову скоригувала алгоритм – тепер пріоритет планується віддавати місцевим новинам.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!