Супер споживачБеріть в стрічку! Вже не до жартів! Як перевірити, хто слідкує за вами через телефон

Яку б роботу ми не виконували, головним пріоритетом залишається безпека. Під безпекою мається на увазі захист від шкоди і інших небажаних наслідків. Всім в світі потрібна безпека. Навіть смартфонам.

Ми використовуємо смартфони для ігор, дзвінків, чатів і т. п., Але чи замислюємося ми про загрози безпеки? Без паніки! Ми вам допоможемо! Ці коди допоможуть вам визначити, чи захищені ваші дані, і чи не стежить хтось за вашим смартфоном.

* # 21 # Ця комбінація цифр і символів дозволяє дізнатися, чи підключена на вашому смартфоні переадресація дзвінків, СМС та інших повідомлень. Наберіть цей код, і на екрані висвітиться номер, куди здійснюється трансфер даних, і статуси з різних видів переадресації.

Згадайте: не позичали ви мобільник незнайомим людям, нехай навіть для одного дзвінка? Якщо так – є ризик, що відомості про ваше місце проживання, розпорядок дня, коло спілкування могли витекти до сторонніх. Під загрозою ризикують опинитися і кошти вашого електронного гаманця, якщо ви користуєтеся ним, заходячи через пароль з мобільного.

* # 62 # Цей код показує, куди з вашого телефону перенаправляються вхідні дзвінки та СМС, коли інші абоненти не можуть до вас додзвонитися. У кращому випадку дзвінки будуть переадресовані в форматі голосової пошти на один з номерів вашого стільникового оператора.

## 002 # Набравши цю комбінацію, ви зможете відключити всі види переадресацій, які колись були налаштовані на вашому телефоні. Код універсальний і діє для всіх смартфонів. Дуже рекомендуємо згадати про нього перед тим, як їхати в іншу країну або регіон: тоді, опинившись в роумінгу, ви не будете втрачати гроші, які перестануть списуватися за дзвінки, що за замовчуванням переводяться на голосову пошту.

* # 06 # Код, що дає відомості про ідентифікаційний номер телефону, так званий IMEI (International Mobile Equipment Identifier). Знаючи цифри міжнародного ідентифікатора, можна, наприклад, знайти телефон, який був у вас вкрадений: адже апарат при будь-якому включенні автоматично передає свій IMEI в мережу мобільного оператора, незалежно від того, чи перебуває в смартфоні ваша сім-карта або вже чужа. Як захиститися від злочинців і шпигунів:

Використовуйте месенджери, повністю закриті для сторонніх: Telegram, Chare, Wickr, Signal. Не встановлюйте на телефон незнайомі програми, стежте за всіма встановленими додатками і по можливості користуйтеся багатоступінчатими системами блокування. Не переходьте за підозрілими посиланнями і не заряджайте телефон від підозрілих «безкоштовних» точок. Відстежувати телефони має право тільки ваш мобільний оператор, і то тільки з вашої згоди.

Сайти та додатки, що пропонують вам відстежити місцезнаходження інших людей, належать зловмисникам. Будьте пильні! Ось перелік корисних кодів для Android (якщо у вас айфон, то вибачте):

* # * # 4636 # * # * Інформація про телефон, батарею і статистику використання.

* # * # 7780 # * # * Скидання налаштувань. Видалення тільки додатків.

* 2767 * 3855 # Повне скидання налаштувань, перевстановлення прошивки.

* # * # 34971539 # * # * Повна інформація про камеру.

* # * # 273283 * 255 * 663282 * # * # * Швидкий бекап медіафайлів.

* # * # 197328640 # * # * Режим тестування сервісної активності.

* # * # 232339 # * # * / * # * # 526 # * # * Тестування бездротової мережі.

* # * # 232338 # * # * Wi-Fi Mac-адреси.

* # * # 1472365 # * # * Швидкий тест GPS.

* # * # 1575 # * # * Різні GPS-тести.

* # * # 0283 # * # * Тест Loopback. * # * # 0 * # * # * Тест РК-дисплея.

* # * # 0673 # * # * / * # * # 0289 # * # * Аудіо-тест.

* # * # 0842 # * # * Тест вібрації і підсвічування.

* # * # 2663 # * # * Версія тачскрін.

* # * # 2664 # * # * Тест тачскрін.

* # * # 0588 # * # * Тест датчика наближення.

* # * # 3264 # * # * Версія RAM.

* # * # 232 331 # * # * Bluetooth-тест * # * # 7262626 # * # * Тест GSM-сигналу.

* # * # 232337 # * # * Bluetooth-адреса. * # * # 8255 # * # * Тест сервісу Google Talk.

* # * # Тисяча двісті тридцять чотири # * # * Інформація по прошивці.

* # * # 1111 # * # * Версія FTA-ПО. * # * # 2222 # * # * Версія FTA-заліза.

* # * # 44336 # * # * Час збірки. * # 06 # IMEI. Обов’язково поділіться цією інформацією з друзями і близькими! Джерело

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!