Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Військовий ЗСУ, у якого виявили COVID, показав жахливі умови, в яких його лікували

24.11.2020 10:53
862
 

Сержант із 93-ї ОМБр розповів про свою діагностику та лікування коронавірусної хвороби у 184-му навчальному центрі у Старичах.

Звернення:

"Я боєць 93 ОМБр, який прийшов на фронт ще на початку війни. Мене відправили з бригади на курси підвищення кваліфікації у Старичі (Львівська область). Після приїзду я почувався не дуже добре і ходив у медпункт. У медпункті мені сказали, що це акліматизація. Акліматизація? Ну, думаю, ладно. Потім я перестав відчувати запахи і почав підозрювати, що у мене коронавірус. Я пішов у медпункт, щоб вибити машину, поїхати здати тест.

Так нічого не вийшло і в результаті ми з хлопцями поїхали здавати тести за власний рахунок, мужики відвезли нас. Весь час, який пішов на “вибивання” машини, я із симптомами ходив у приміщенні разом з іншими військовими і це нікого не турбувало. За дві доби після тестування мені подзвонили та повідомили, що мій результат позитивний. Після цього “машини знову не було” і я знову поїхав до лікарні за власний рахунок.

Тепер вже для того, щоб отримати консультацію та поради лікаря. Після повернення мене розмістили у медпункті. У медпункті було нормально. Лікар – молодший сержант – одразу сказав, що я житиму один, що хлопців з іншими симптомами приберуть. Але години за дві він прийшов і сказав, що мене переселять. Куди – він не знає. І тоді мене відвели у цю кімнату. Кімната, у якій мене ізолювали, розташована у старій будівлі. У цьому приміщенні було дуже холодно, були протяги. Зараз я потроху облаштовуюсь тут і принаймні, вже “заклеїв” вікно їхніми ж ковдрами.

Вікно це дуже старе. У туалеті немає світла. З місцевим лікарем, молодшим сержантом, ми спілкуємося по Вайберу. За фактом – я один раз йому написав. З власної ініціативи за моїм самопочуттям ніхто не слідкує і, наприклад, сатурацію мені жодного разу за цей час не вимірювали. Ліки, які мені призначив лікар, я частково купував сам. У мене постійний головний біль. Але, як розповіла мені одна з родичок, їй у лікарні сказали, що це нормально." - публікує слова Володимира Остапенко "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка