ПопулярнеВчені показали відштовхуючий воду метал

Найпопулярніші записи

Новий метал, який створений для захисту важливих об’єктів чи крил літака.

Вчені Рочерстерского університету, Нью-Йорк, створили метал, який має настільки високу гідрофобністю, що він відштовхує від себе падаючі краплі води. Для створення структури такого матеріалу були використані лазери – проти звичайного використання хімічного покриття.

Дію нового металу вчені продемонстрували на двох відео. У короткому показано, як краплі води, що падають з невеликої висоти, відстрибують назад, немов м’ячі від підлоги. Крім того, створений ними матеріал порівнюється з антипригарним покриттям пательні, яке набагато гірше відштовхує рідину.

Потенційне використання розробленого в США металу – запобігання обмерзання крил літака або санітарні завдання (захист важливих об’єктів від вологи і мікробів).

У другому, більш довгому ролику, розповідається, що спочатку вчені створили матеріал із зворотними властивостями: гідрофілен був такої сили, що вода розтікалася по поверхні навіть проти напрямку сили гравітації.

Водовідштовхувальний матеріал розробили професори Рочестера Чунлі Гуо (Chunlei Guo) і Анатолій Воробйов.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК