ПопулярнеВ Європі з’явиться перше місто без реклами – Гренобль

Французьке місто Гренобль вже з січня 2015 року стане містом без реклами. Жителі міста і гості не побачать такі звичні для України бігборди по всьому місту, чи сітілайти. Про це заявив мер міста Ерік Пйоль. Роботи, порівняно, не багато – потрібно зняти всього 326 рекламних конструкцій і 64 біллборди.

Але не обійшлося і без постраждалих, компанія JCDecaux, яка є ледь не монополістом зовнішньої реклами в місті матиме збитки від такої мерської ідеї, тим не менш підтримала її. І зі свого боку гарантувала, що замінить рекламні площі і на їхньому місці висадить дерева.


гренобль-місто

Вірити чи ні – загадка. Ця обіцянка була проголошена мером під час останніх виборів, де він балотувався від партії Злених, і переміг.

Якщо ідея вдасться – це місто стане першим в Європі без жодної реклами.

експертДОВІДКА: Гренобль – місто та муніципалітет  на південному сході франції. Населення трохи більше 157 тисяч людей. До Порижа 95 км. Квитки на літак до м. Гренобль з Києва обійдуться приблизно від 6 до 8 тисяч гривень в один бік.

Такий крок достатньо вагомий для маленького міста – адже реклама приносила до державної скарбниці більше 500 тисяч євро. Щоб компенсувати недостачу – прийнято рішення скоротити зарплати депутатам місцевої ради та витрати мерії.  Більшість жителів Гренобля підтримують рішення нового мера.

 ВІДЕО: В Європі з’явиться перше місто без реклами 

Досвід Гренобля – не єдиний у світі. В 2006 році до аналогічного кроку зважилась міська рада Сан-Паулу в Бразилії, яка спровокувала гнів місцевих бізнесменів, заборонивши рекламу в місті.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!