ПопулярнеВ столиці новий вид шахрайства з навісними замками

Найпопулярніші записи

Криза змушує видумувати все новітніші хитроші виуджування грошей. Під прицілом автомобілісти.

Зловмисники по-новому відбирають гроші у населення. На ручки дверей автомобіля вони пристібають навісний замок і залишають записку з номером телефону. Відправивши на нього певну суму, Ви отримуєте повідомлення, де вказується місце знаходження ключа.

Що робити автовласнику, якщо він виявив таке “щастя” на своїй машині? Головне – ні в якому разі нікому не переводите гроші. Ви просто допомагаєте процвітанню кримінального бізнесу. Але і пересуватися із замком на ручці не слід, можна пошкодити лакофарбове покриття на ручці і дверях. Значить, замок треба видалити. Зробити це можна кількома способами. Не намагайтеся навіть підібрати ключ або скористатися відмичкою –  це майже не реально.

Найпростіше зрізати замок “болгаркою”, але, звичайно, її може не бути під рукою. У цьому випадку знайдіть в багажнику будь-яку ганчірку і обмотайте ручку дверей і замок. Міцно зав’яжіть її, ще краще – перемотайте ізоляційною стрічкою. Все, Ви можете вирушати в дорогу – до найближчого слюсаря, який розкриє або зріже замок.

Також пом’ятайте про послугу аварійного відкриття замків. Техніки з цією задачею впораються на раз.

Якщо у вас немає можливості відразу їхати до слюсаря, не переживайте. Із ганчіркою на ручці можна їздити цілий день. Тканина фарбу не пошкодить.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК