Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Уражено 90% легень": львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування багатодітної матері

18.12.2020 11:06
510
 

Небайдужих львів’ян просять фінансово допомогти зібрати кошти на лікування багатодітної матері, у якої через COVID-19 уражено 90% легень, та її новонародженої доньки. Жінка перебуває в реанімації, підключена до апарату ШВЛ, а дитину доглядають у центрі для новонароджених. Про допомогу попросив чоловік жінки, розмістивши свій пост у Facebook.

Звернення:

"Хочу подякувати всім Вам за те, що у безодні думок і непевності можу відчувати в серці мир. Направду, молитва Церкви - це божественне таїнство у цьому світі. Не можна пояснити інакше, чому у найгірші хвилини можливих вироків швидко повертався спокій. Лише сьогодні довідуюсь, що за нас пам'ятають у молитві та звершенні Євхаристії не тільки у колі друзів, але й цілком незнайомі люди і громади.

Не лише у моїх громадах, в УКУ, у Львові, але й у всіх сторонах розсіяння наших українців, не лише наш Глава і владики, але і малі діти, особи, самі у недугах і потребах, військові в небезпеках. Дякуємо всім, Ви даєте нам силу! Тим часом Даринку прийняли і дбайливо доглядають у центрі для новонароджених на вул. Чернігівській.

Попереду довгий шлях росту і догляду, але у відчутній атмосфері турботи і переживання лікарів, Даринка чується затишно. Катруся залишається в реанімації під інвазивним ШВЛ-ом, котрий помпує кисень в легені. Рівень кисню в крові добрий. Огляд КТ легень вражає кількістю уражень, попри те ще й ці небезпечні тромби в легеневих артеріях.

Оскільки небезпека для дитинки минула, повністю поміняна терапія. Трохи вражають ціни на медикаменти, сьогодні загалом потрачено 18 864 грн. Вимушено прошу також і про фінансову підтримку: ПриватБанк 4149 4393 1216 4191 о. Петро Терлецький. Хоча обидві пацієнтки наразі не розмовляють, від їх імені і цілої сім'ї дякуємо за все!" - публікує слова Петра Терлецького "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка