Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Українці звинуватили секретаря РНБО у розпалі національної та релігійної ворожнечі

06.10.2020 18:52
45
 

Кілька гучних заяв від Олексія Данилова в бік УПЦ українці розцінили як порушення рівноправності громадян та віросповідання.

Скарга:

"18 вересня 2020 року Секретар РНБО України Олексій Данилов своїм висловлюванням фактично визначив позицію держави по відношенню до православних віруючих Української Православної Церкви України (УПЦ), чітко давши зрозуміти, що будь-які мирні релігійні заходи можуть бути витлумачені як злочинні та покарані згідно із нормами Кримінального кодексу України.

УПЦ є найдавнішою та найчисельнішою релігійною організацією України, яка відображає все національне розмаїття України, проповідує християнські заповіді, що заперечують будь-яке насильство в будь-якому вигляді! Духовенство, парафіяни й численні віруючі, які знаходяться як на території України, так і поза її межами, стежать за розвитком цієї ситуації, за реакцією Президента України. Відсутність реакції й безкарність О. Данилова стане свідченням того, що право на вільне віросповідання в Україні відсутнє.

Припускаємо, що дії О. Данилова як Секретаря РНБО можна кваліфікувати за ч. 2, ст. 161 КК України, «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань», а саме, умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями.

Також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками вчинені службовою особою. З огляду на цей факт, вважаємо, що Секретар РНБО Олексій Данилов підлягає звільненню із займаної посади." - публікує слова Дмитра Поліщука "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка