ПопулярнеУкраїнським споживачам хочуть надати право на відео-зйомку в супермаркетах

Вже згодом українці можуть отримати відповідь на одне з одвічних запитань, можна чи зась проводити відео-фото зйомку в супермаркетах. 15 жовтня у Верховній раді зареєстрували проект Закону про внесення змін до Закону України «Про захист прав споживачів», щодо права споживачів на фото- і відео зйомку у місцях продажу товарів.

Якщо Верховна рада проголосує за цей проект, то будь-який український споживач, зможе без жодного сумніву проводити зйомку в магазинах, кафе, ресторанах, в яких на його думку спробували порушити його права.

«Засоби масової інформації неодноразово висвітлювали приклади, що  викривали та фіксували порушення під час продажу (надання) товарів, робіт, послуг, кредитів, позик тощо. При цьому продавці товарів, виконавці робіт і надавачі послуг зазвичай чинять спротив навіть роботі журналістів, чия професійна діяльність захищається чинним законодавством! Годі й казати, що простий споживач, який забажає зафіксувати на фотоапарат або відеокамеру порушення Закону України “Про захист прав споживачів” – буде позбавлений такої можливості працівниками та адміністрацією відповідного комерційного закладу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Епоха McDonald’s добігає кінця

Така поведінка продавців товарів, виконавців робіт і надавачів послуг –  суттєво обмежує можливості споживачів захищати власні права та доказувати їх порушення в суді.

Законопроектом пропонується надати споживачам право на фото- і відеозйомку продукції, під якою Закон України “Про захист прав споживачів” розуміє “будь-який виріб (товар), роботу чи послугу, що виготовляються, виконуються чи надаються для задоволення суспільних потреб”., – зазначили в пояснювальній записці до проекту.»

Сподіваємося, що хоч в цьому плані депутати зможуть проголосувати позитивно, захистивши нас – споживачів. Поки що статус цього проекту вже з 23 жовтня “Надано для ознайомлення“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!