ПопулярнеУкраїна вимагає у Росії 100 тисяч євро за віндсерфінгістку

Найпопулярніші записи

Федерація вітрильного спорту України оцінила в 100 тисяч євро зміну спортивного громадянства кримської віндсерфінгісткі Ольги Маслівець. Про це повідомляє «Крим Медіа».
«Україна категорично відмовлялася мене відпускати, хоча останні два роки нас не фінансували. Однак Міжнародна федерація вітрильного спорту прийняла рішення, згідно з яким я можу виступати за Росію на всіх змаганнях. Тепер з мене вимагають 100 тисяч євро. Це пояснюється тим, що саме цю суму Україна нібито витратила на мене за останні 4-6 років», – заявила Маслівець.

Також спортсменка повідомила, що питання її участі в літніх Олімпійських іграх-2016 поки не вирішене, так як Міжнародний олімпійський комітет чекає, чим закінчаться переговори між Україною і Росією. В даний час спортивні федерації двох країн ведуть консультації.

Раніше українська сторона не раз заявляла, що спортсменка не має права виступати під російським прапором, оскільки Міжнародна федерація вітрильного спорту (ISAF) не давала на це відповідного дозволу.

На початку лютого Маслівець у складі збірної Росії завоювала бронзову медаль в олімпійському класі RS: X.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК