Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Львові компанія депутата облради знищила 6 великих ялинок. Чи був у них дозвіл?

01.12.2020 10:53
92
 

30 листопада на проспекті Чорновола у Львові біля “Ашану” зрізали великі ялинки. Як з’ясувалося, до інциденту причетна компанія-забудовник “Авалон”, яку пов’язують із колишнім депутатом Львівської міськради, а тепер Львівської обласної ради - Григорієм Козловським. Про зрізані ялинки повідомила у  Facebook Наталія Станкевич.

А невдовзі заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач заявив, що 6 ялинок знищила компанія “Авалон”. Із його слів, місто вимагатиме від забудовника озеленення всього мікрорайону та облаштування скверу у мікрорайоні проспект Чорновола – Хімічна – Замарстинівська – Реміснича.

Зубач додав, що у Львові створили робочу групу щодо цього питання, куди увійшли представники ініціативної групи мешканців, юристи компанії-забудовника та Департаменту містобудування – земельного управління та управління архітектури. Учасники складають альтернативний план озеленення, а до вирішення ситуації забудовник не мав вчиняти жодних дій щодо дерев.

"Забудовник на днях підписав меморандум із двома ОСББ, в якому фактично дається згода на зрізку цих ялин. Але міська рада все одно наполягала, щоб не рухати дерев. Тому що текст меморандуму не був проговорений на робочій групі і нам було невідомо – це позиція лише адміністрації ОСББ, чи широкого загалу громади цих будинків. Але компанія “Авалон” вирішила по-іншому. Тому вважаємо дії компанії «Авалон» щонайменше неправильними і недоброчесними.

Оскільки згоди на зрізку дерев міська рада не давала, будемо ставити питання про відповідальність згідно із законом. Також тепер вимагатимемо ще більшої компенсації від забудовника. Звісно, у плані озеленення. Мова не лише про висадження нових дерев, а й про можливість створення зелених стін на будинках і облаштування скверу в мікрорайоні на тій ділянці, яку визначить міська рада." - зазначив Любомир Зубач.

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка