Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

У Чаплинській райлікарні лікар вигнав пацієнтку із підозрою на Covid, заявивши, що вона симулює

16.12.2020 16:58
124
 

Пост обурення у Facebook написала донька хворої жінки. Дівчина закликала Міністерство охорони здоров'я звернути увагу на те, як медпрацівники халатно та грубо ставляться до стану пацієнтів.

Скарга:

"Друзі, потребую вашої підтримки! 30.11.2020 року моя мама звернулась до Чаплинської районної лікарні за допомогою. Так склалось, що на її роботі стався спалах коронавірусу. Ну і звичайно якимось чином відбувся контакт. Довго чекати не довелось. Температура за 38, підвищений тиск, неймовірні головні болі та інші симптоми, які вказували на велику схожість з симптомами COVID-19. Вихідні пробула вдома.

А в понеділок поїхала до лікарні (мешкаємо у селі Григорівка, що за 20 кілометрів від Чаплинки), завчасно проговоривши з сімейним лікарем Недільською. (Та сказала, що я не можу вам відкрити лікарняний чи ще щось, на вас не подивившись). Черги неймовірні! І всі люди були з явними ознаками ОРВІ. У собачому холоді, чекаючи на виклик лікаря до кабінету.

Звичайно ж таким напливом всіх прийняти не встигнеш. Тому Недільська, попрацювавши до обідньої перерви, зібрала речі та пішла додому. А всім, хто до неї не потрапив за замовчуванням, доводиться чекати прийому у іншого лікаря. Після більш ніж 5 годин у черзі моя мама потрапила до лікаря Буснюка Валентина Васильовича. Сидів без маски, говорив по телефону і всім виглядом показував, як йому чхати хотілось на всіх. Вона почала говорити про свої симптоми, що сильно болить голова, на що він відвовів: «У мене також голова болить і що!?».

Сказала болить серце, а він «то ви перенервували». Хоча б дали градусник поміряти температуру. Вона була в нормі, та мама сказала, що завжди на ніч підскакує за 38. Постійно повторював «що ви від мене хочете? Що ви від мене хочете? ». Фраза лікаря вбила наповал: «Ви взагалі прекрасно виглядаєте , навіщо ви симулюєте? Видам я вам зараз лікарняний, а ви не хвора, мені потім штрафів купу понавиписують». Симулюєте - ви розумієте абсурд даного вислову?! Огляд не провів, не написав ніяких лікарських назначень, звинуватив мою маму у брехні і все! 

Розуміючи ситуацію, моя мама якимось чином таки випросила направлення на здачу аналізу на ковід. І цим все скінчилось. Міністерство охорони здоров’я України невпинно благає не займатись українців самолікуванням. Але дивлячись на цю ситуацію нічого більше не залишається, як приймати самостійні рішення і лікуватись хоча б так! Моя мама людина зовсім не конфліктна. Але я цього не можу залишити просто так! З кожним днем ліпше не стає, ви розумієте, а звертатися до когось іншого?

А хто знає, чи не буде такого ж ефекту. Зараз я дуже вірю у велику силу Інтернету! Не будьте байдужими і зробіть репост з відміткою Президента та Міністерства охорони здоров’я. Просто це не єдиний випадок, лікар БУСНЮК відноситься до багатьох своїх пацієнтів так. Не хочу, щоб таке свавілля тривало й надалі. Володимире Олександровичу, на особистий Ваш контроль сподіватися марно, але я вірю, що цей пост дійде до Вас і будуть прийняті заходи!" - публікує слова Аліси Рогальської "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка