ПопулярнеООН панікує через невпинне зростання населення

Прогнозували 7 мільярдів жителів планети до кінця XXI століття, виявляється буде усі 10!

Дослідники з австралійського Університету Аделаїди озвучили невтішні дані останнього аналізу статистики ООН та ВООЗ. Як з’ясувалося в ході недавнього дослідження, населення планети росте загрозливими темпами.

Численість людей на Землі настільки велика, що навіть ще одна світова війна, яка забрала б стільки ж життів людей, скільки загинуло в часи Першої і Другої світових війн разом узятих, не змогла б врятувати ситуацію, як і різні епідемії або жорсткі заборони на народження дітей.

Очікується, що до кінця XXI століття на планеті будуть проживати 10 млрд чоловік замість 7 млрд, а вже в найближчі десятиліття на Землі можуть виникнути дефіцит їжі і зміни в кліматі.

корі бердшоу
Корі Бердшоу

Автор дослідження, професор Корі Бредшоу, проаналізувавши темпи народжуваності – висловлює стурбованість своїми висновками, оскільки подібний приріст населення неприпустимий, повідомляється в журнал Proceedingsofthe National Academy of Sciences.

НАГАДАЄМО: Нагадаємо, за останніми оцінками, чисельність населення на Землі вже перевалила за позначку 7 мільярдів людей. Найбільш густонаселеною країною вважається Китай. Його населення становить 1,3 мільярда чоловік, тобто можна вважати, що кожен п’ятий житель планети є громадянином Китаю.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!