Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Нічого не зробив": українці просять Зеленського надати звіт про виконання передвиборчої програми

09.10.2020 17:22
277
 

Найважливіші для суспільства передвиборчі зобов’язання Володимира Зеленського за півтора року президентства не виконані. Саме тому українці вимагають пояснень.

Скарга:

"Минуло вже більше чверті строку мандату нового президента України Зеленського В О, а ми, як громадяни, що найняли його на найвищу в державі посаду - не маємо хоча б його власної оцінки стану виконання наданих ним у своїй Програмі кандидата в президенти обіцянок (текст Програми кожен може знайти на сайті ЦВК). Відразу хочу запропонувати декілька запитань до майбутньої прес-конференції (звісно, якщо така відбудеться, а не буде проігнорована Гарантом). Наприклад, такі: Моє головне завдання – привести до влади порядних і патріотичних фахівців (Із тексту Програми кандидата в Президенти В. Зеленського )

1. Хотілося б дізнатись у Президента хоча б п ять - шість прізвищ “порядних і патріотичних”, яких він привів до влади і їх перші здобутки у владі? Прізвища таких фахівців як креативний переговорник Фокін, або законотворець “по виклику” Юрченко або головний банкір країни Шевченко (у якого усі фінансисти світу можуть повчитися хисту тримати за займаною посадою стабільність національної валюти, маючи при цьому левову частину власних заощаджень в іноземній валюті на рахунку в іноземному банку) - думаю, що буде на краще Президенту не озвучувати. Я, як Президент, буду гарантом кожному великому інвестору, який прийде в Україну.(Із тексту Програми кандидата в Президенти Зеленського В.)

2. Хотілося б дізнатися назви компаній або прізвища цих великих інвесторів, які повірили нашому Гаранту і попри відсутність якісних змін в інвестиційному кліматі (а це перш за все - податки та справедливі суди) - вже прийшли в Україну або хоча б письмово задекларували дату свого приходу? Впевнений, що це буде мабуть нескладно для Офісу Президента : із “купи” листів від вдячних інвесторів вибрати 2-3 прізвища.

3. На якій стадії виконання знаходяться: Закон “Про народовладдя”? За яким тільки Народ України буде формувати основні завдання для влади через референдуми та інші форми прямої демократії(Із тексту Програми кандидата в Президенти Зеленського В.) Економічний паспорт українця? Кожна дитина матиме право накопичувати на своєму рахунку частину від реалізації державою природніх благ (надра, землі тощо). Після досягнення повноліття дитина отримає ці накопичення як власний стартовий капітал.(Із тесту Програми кандидата в Президенти Зеленського В.)

4. Скільки грошей вже ходять за “талановитим студентом”? Кожен шкільний геній отримає освітній ваучер, який зможе витратити на навчання у будь-якому обраному ним закладі вищої освіти(Із тексту Програми кандидата в Президенти Зеленського В.)

5. Наскільки, на погляд Президента, вже піднявся рівень довіри людей до суду та правоохоронних органів? Для простих спорів – мирові судді, які обираються народом. Для кримінальних злочинів – ефективний суд присяжних, який складається з народу (Із тексту Програми кандидата в Президенти Зеленського О.В.)

6. Що (або хто) зараз заважає Президенту реалізувати його чудову передвиборчу Програму? Тобто - які такі нові, невідомі кандидату в Президенти В. Зеленському, стримуючі або протидіючі фактори його ефективної діяльності з явились після його інавгурації?" - публікує слова Володимира Тимченка "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка