Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Не забувайте їх, пам'ятайте та цінуйте" - зворушливий пост, присвячений загиблим військовим

05.10.2020 18:07
86
 

Українська телеведуча звернулась до українців з проханням не забувати і цінувати загиблих українських військових, в тому числі і курсантів, які загинули у авіакатастрофі під Харковом.

Ось її слова:

"Вчора я була у морзі. Я мчала туди до людини, про яку нічого не знала. Напередодні я скролила стрічку фбуку у заторі і натрапила на це фото. На ньому мужній, незнойомий мені красень, морпіх. Помер. 24 вересня. Костянтин Оверко. Я почала гуглити, співставила факти, поговорила з мамою і зрозуміла, що це таки він. Все мало відбутися о 13. Відбулося о 20. Тіло чекали довго. У морзі на Оранжерейній у Києві працює 1 санітар. Бляха, 1 санітар на морг у центрі міста, де по 40 тіл на день. Санітар вдягає, миє померлих, він же і оформлює документи. Інколи трупів по 40 на день. Родичі стоять біля.

Стомлені рідні чекають по 5 годин поки труна з тілом нарешті буде віддана їм додому. Біля моргу на лавці чекала і вона. Лариса Михайлівна, мама Кості. Я обійняла її міцно і ми стояли і плакали. Потяг тьоті Лариси був о 19.25, тіло не віддавали, тому вона не дочекалася. Поїхала до Запоріжжя. На наступний день Костю поховали там...КОСТЮ, з яким я провела дитинство, гостюючи один в одного вдома у Запоріжжі. Коли мені було 5, а Кості 7 ми грали у стільці. Будували такі великі піраміди і збиралися на гору, намагаючися втриматися. Хто втримався – виграв. Я вигравала, бо була дрищем. Костя благородно давав мені це зробити.

А ще у центрі Запоріжжя було кафе, таке радянське, з кремовими десертами. Сюрприз. Ми ходили туди з мамами. З поведінкою як у мене так і у Кості завжди було не дуже, тому черговим челенджем було відкусити скляний стакан і прожувати. Я відкусила. Повний, задоволений рот крові. Мама сварила. Костя захищав… З тих пір ми не бачилися. У червні Костю поранив мокшанський снайпер під Торецьком. Сука, цілився туди де знав, що буде мука, якщо виживе. Куля пройшла наскрізь через печінку і далі почалося пекло. Костя пережив 30 операцій. Я навіть не здогадувалася, що він спочатку лежав у Військовому шпиталі, у 5 хвилинах від мого будинку, потім у Шалімова.

Я проїжджала сотні разів повз і не знала, що він з мамою там. Костя з мого дитинства. Чи змогла б я подовжити його життя? Ні. Чи змогла б я подарувати йому позитивні емоції – так. Минуло три десятки років. Сотні піруетів життя. І 25 вересня. Я біля моргу. Костя всередині. Життя непередбачуване. І швидке. Не скупіться на час. Не бійтеся приходити до своїх. Навіть якщо свої – незнайомі, якщо свої - це поранені хлопці, а не мій Костя з дитинства. По всій країні у шпиталях лежать ті, завдяки кому я сиджу і пишу цей текст. А ви – читаєте. Ті 26 янголів, яких ми втратили вчора теж знають, як важливо, аби про них не забували, пам"ятали і цінували...Дякую КОСТЮ. Дякую, хлопці,  вам за все. Спочивайте з миром. Пробачте…" - публікує слова Яніни Соколової "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка