Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Навіщо така влада, яка нічого не робить?" - житель Херсону звернувся до голови ОДА

26.11.2020 11:51
51
 

"Навіщо нам така влада? Це питання в першу чергу адресую Голові Херсонської обласної адміністрації панові Гусеву та поки ще не обраному Голові обласної ради. Панове, навіщо ви займаєте ваші посади, якщо ви не вирішуєте нічого? Може дешевше вас скоротити і на зекономлені кошти бодай щось зробити корисне для міста, області?

На початку листопада у державному будинку художньої творчості, що в обласному центрі по вул. Суворова, 3, під час запуску опалення «полетіли» старі труби, будівля в який займається кілька сотень дітей залишилася без теплопостачання. Аварійну ситуацію треба виправляти. Як? Звісно ремонтувати. За рахунок кого?

Керівництво БХТ звернулося до обласного управління освіти з проханням про допомогу. Відповідь, хоч і з запізненням, але все ж надійшла. Нічого втішного, у стилі: «Грошей немає, але ви тримайтеся!» (копія листа перед вами).  Суть відповіді: грошей немає, дефіцит бюджету сягає 60 мільйонів гривень, чим латати його, а тим більше ваші старі труби ніхто не знає і знати не хоче – або тоніть, або хто вас знає. Т.т. влада розписала у нездатності працювати не те, що на розвиток, а бодай на утримання того, що є.

З відповіді можна зробити висновок: нам на вас і дітей ваших начхати з високого забору. Тим самим у владній структурі (яка створення для того, аби займатися питаннями дітей) відмовилася виконувати свої зобов’язання по відношенню до них. Немає тепла? Ну, й кому ви потрібні? Залишайтеся жити у холодному приміщенні. Дітям немає де займатися мистецтвом? А кого це цікавить? У кабінетах чиновників на вул. Морській (Управління освіти), у кабінеті губернатора пана Гусєва тепло й затишно, там працюють обігрівачі. 

А те, що діти будуть або мерзнути, або не будуть приходити на заняття? Їх це не цікавить. Заступник начальника управління освіти пані Тетяна Юшко бідкується, що грошей не вистачає через «запровадження карантинних заходів»… Пані, що ж ви так підставляєте своїх патронів від губернатора до Президента? Вони ж з трусів вискакують лементуючи в один голос, що у нас все добре і треба ввести загальнодержавний локдаун, це тільки на користь народу.

Хоча, може у цьому й справді є сенс: закрити все, відключити світло, воду, теплопостачання – яка економія для бюджету! Управлінню премію за економію бюджетних коштів, Губернатору за економію ресурсів! То, може ось у чому справжня мета введення локдауну в Україні. Пані, Тетяна Юшко, Ви переконані, що не розкрили державну таємницю? Ви переконані, що Вам не «пришиють» статтю Кримінального кодексу «зрада батьківщини»? Наступного разу, перед тим як підписувати листи такого змісту, може слід замислитися?" - публікує слова Сергія Осолодкіна "Електронна книга скарг України". 

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка