Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

"Лежав на вулиці годину": у лікарні не приймали пацієнта з підозрою на інсульт

12.10.2020 11:29
666
 

У одній із лікарень Житомира медики надавали пацієнту допомогу з підозрою на інсульт кілька годин. Сестра потерпілого розповіла у деталях процес прийому.

Скарга:

"Доброї ночі. Сиджу у відділенні ревматології в 1-й міській лікарні. Знаходимось тут більше 4-х годин. І скажу вам, я ще такого дна не бачила. Мій брат був госпіталізований з дому, приїхали дві бригади швидкої (всі симптоми схожі з інсультом), вдячні за швидке реагування і за кваліфіковану допомогу. Шкода, що не знаємо як вас звати, але ви круті. Приїхавши до лікарні (пишу зі слів мами, бо я приїхала на годину пізніше), медики зробили тест на Covid, аналіз крові, МРТ, і знімок легень (зробили швидко, все було чітко по інструкції). Чекали результати тесту, так як по приїзду швидкої вдома температура тіла підвищилась до 39,5, його направляють з результатами аналізів в інфекційне відділення! В інфекційне відділення людину, яку привезли з симптомами інсульту.

Я приїхала пізніше, вже до цього відділення і побачила моторошну картину. Мій брат з санітарами, після усіх маніпуляцій, які з ним провели, з температурою лежить на каталці на вулиці, бо перевезли на прийом до інфекційного відділення, а там черга. Повторюсь. Я такого дна ще не бачила. Один лікар на відділення приймає довго. Ми на вулиці, приїжджає швидка з чоловіком, у якого двостороннє запалення легень. Всі в "скафандрах", ми ж на вулиці на каталці з температурою і в масочці. Далі між собою почали сперечатись медики. Це не до нас, нема місць. Зробили ще один тест на Covid. А от ти стоїш такий і думаєш: "Ви що, довб....?". Починає така обстановка дратувати і в таких випадках розповідають медикам, що і як треба робити, бо це вже повний маразм. Людина з температурою на каталці на вулиці, 12 градусів 1 год 10хв лежав в черзі. Далі. Прочитали всі бумаженції, оглядали і температуру міряли на вулиці. Нас не впускали всередину в прийомну кімнату.

Виходять з тестом - негативний. Кажуть: не наш пацієнт, везіть назад. Везуть назад, шукають місце. Знову ця тяганина з цими бумаженціями. І Алілуя, везуть у відділення, зустріли нас там добре, лікарі приємні, перша ніч критична, тому наглядатимуть. Мораль цієї розповіді така :"Бережіть себе і своє здоров'я". Чесно кажучи, я б вже вмерла там, бо так, як надають допомогу і футболять пацієнтів з відділення у відділення, то це, ще раз скажу це слово, Дно. Бро, після всього, що ми пережили, я вірю, що ти викарабкаєшся і згодом сам це все прочитаєш, ти сильний, люблю тебе. Не обов'язково коментувати чи ділитись цією історією, але я просто ще таке не бачила ніколи в житті. І якби хтось розповів - не повірила б. Бережіть себе і своїх близьких, будьте здорові." - публікує слова Інни Городецької "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка