Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Квартирні афери: силові структури у змові, а українці потерпають від беззаконня

12.10.2020 10:48
308
 

За останні кілька років в Україні процвітає шахрайство щодо присвоєння права власності на квартири та земельні ділянки. Проте закон не завжди на боці українців.

Скарга:

"Давно в Україні, зокрема у Києві, існує загроза життю і здоров'ю для одиноких людей, які володіють нерухомістю (житло). До групи ризику входять не тільки самотні пенсіонери чи громадяни, які перебувають на обліку в психоневрологічних закладах та люди схильні до нарко або алко залежності, а й цілком здорові психічно молоді та працездатні самотні люди.

Знайомі та родичі раптово вмирають чи гинуть і житло дістається далеко навіть не родичам померлої особи і зовсім не знайомим людям! Людей калічать, фальсифікують кримінальні справи, приписують здоровим людям що ніби-то він хворий психічно, підробляють документи, підкуповують лікарів, вивозять в безлюдні місця під будь-яким приводом і вбивають, а також користуються тим, що людина схильна до нарко або алко залежності, підливають ліки, труять (отруєння) і взагалі отруюють людині життя, іншими словами відбирають чуже будь-яким методом. В моєму мікрорайоні помічено декілька випадків.

На своєму прикладі можу це підтвердити. З 2011 року триває розробка моєї квартири, а замахи на моє життя і здоров'я посилилися з 2014 року, мої брат і чоловік померли загадковою смертю, також у мене підробили діагноз струс мозку, зламали плече, вибили зуби, ввели неіснуюче попередження в базу даних, перевернули квартиру догори дном - шукали документи на моє житло на момент закритого метрополітену. Коли Швидка допомога відвезла мене на Лівий Берег і вимагали документи на квартиру по приїзду додому (є аудіозапис), не приймають вже навіть заяви про зникнення моєї сумки з ключами і паспортом (це для поліції як виявилося вже не є матеріальна цінність), а також на виклик 102 приїхав наряд поліції і не впустив в мою з народження квартиру.

В першу чергу, щоб віджати чуже, замішані правоохоронні органи, не кажучи вже про "гастролерів" з інших міст України. Для незаконного віджимання вибирають людей, які з різних причин не можуть відстояти свої права (матеріально не забезпечені - не вистачає грошей на суд і адвоката, не вистачає освіти, люди похилого віку, не працездатні), хоча як бачите мені всього 40 років і я також в групі ризику і в розробці мого Законного житла вже майже десять років поспіль.

Ми вимагаємо щоб Уряд гідно звернув увагу на дану проблему і захистив людей прийняттям відповідного законопроекту, який буде стовідсотково захищати дану зовсім не захищену на теперішній час категорію населення, та буде передбачати більш жорсткішу кримінальну відповідальність (до 25 років в'язниці) для причетних до відбирання чужого майна осіб та їх сімей з повною конфіскацією майна за такі протизаконні дії. На даний час Закони в Україні не працюють, а працівники правоохороних органів і Законодавства вміють обходити Закон та Конституцію України стороною, бо вони також беруть участь в незаконному відбиранні житла.

Я звертаюся до Уряду України звернути увагу на дану проблему і захистити інтереси українців. Будь ласка підтримайте мене, адже ця тема стосується всіх громадян України і кожен громадянин може опинитися на моєму місці, щоб люди не боялися ходити по вулицям та до поліції, лягаючи в лікарню, не боялися через час залишитися без місця Проживання або бути випханим на вулицю обійшовши Закон нашими правоохоронними органами і в подальшому для фізичного знищення, і т.д. і т.п. Дякую за розуміння, підтримку і Вашу увагу." - публікує слова Алли Бедрій "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка