Надсилайте ваші скарги. Ми опублікували вже понад 4 000 скарг та понад 1000 вирішили! 

Карантин вихідного дня у церкві св. Михайла у Львові шокував. Фото

23.11.2020 10:36
255
 

"Це так виглядав вчора карантин вихідного дня у Львові - церква Св. Михайла, храмове свято. Вчора я цілий день розшифровувала інтерв'ю про локдаун у Греції, у якому розказується, що Грецька Православна Церква дбає про людей, про їхнє здоров'я, тому усі богослужіння перенесені на онлайн, а всередині у храмах - лише священники. Церква у Греції, колиска православного християнства, разом з людьми, разом з усією країною воюють проти коронавірусу.

Греція, до слова, має найнижчі показники захворюваності у Європі. Як виглядає "Любов до ближнього" у духовній столиці України - місті Львові? Церква Михайла, студити-монахи, які перехворіли масово і Лавру Унівську закривали на карантин, тому знають точно, що така небезпека існує справді. Усі вони - на фотграфії.

У цей час за дверима церкви штрафують ресторани, перукарні, закрито дрібні підтриємства. Журналісти пишуть інтерв'ю про те, щоб зберігати дистанцію, епідеміологи кричать дотримуватися карантину, лікарі доставляють ліжка у стаціонарах. Я хочу сказати, що любити ближнього - це не оповідання у церквах розказувати! Любити - це дія, це дієслово!

Любіть ближніх насправді, дорогі греко-католицькі ксьондзи, бо можна по знімку перерахувати, скількох людей ви наразили на небезпеку! Ще була інформація про те, що блаженнішому Святославу мають орден дати за дотримання УГКЦ карантинних норм. За що орден, вибачте? І ще у мене питання до поліції України. То так має бути? Одних штрафують, а другі роблять, що хочуть? Ви самі в інтерв'ю говорили про те, що з церквами проводять бесіди і греко-католики розуміють небезпеку.

У мене в друзях у Facebook тисячі іноземців з різних країн світу. У когось теж карантин вихідного дня. У Львові це виглядає так. Греція ввела локдаун, щоб на Різдвяні свята греки мали можливість побути з родиною, тобто на Різдво локдауну не буде. Українські реалії: як бачимо з фото, від учора почався "український рамадан", тому очевидно, що треба готуватися до локдауну. Аби тільки колапсу у медицині не було. Свята почалися." - публікує слова Ірини Кушинської "Електронна книга скарг України".

Поділитись:
Останні скарги
На що скаржаться українці і яке найкриміногенніше місто? Звіт нашого порталу
Аферистка-роботодавець купається в чужих грошах: відправляє українців до Німеччини та кидає
Лісничі вбили рідкісну тварину, а їх начальника Зеленський визнав "Заслуженим лісником України"
Роботодавець-шахрай обдурює українців у Берліні: гроші взагалі не віддає, а робочі голодують
Власниця агенства з працевлаштування відправляє українців не на роботу, а в рабство
"Обігнали Трампа": зарплати українських чиновників перевищили доходи президента США
Трудове рабство: українці працювали на заводі в Чехії безкоштовно. Грошей так і не дочекались
Міністерство освіти хоче ввести дистанційне навчання на постійну основу. Батьки шоковані
"Зупиніть свавілля поліції!": українці скаржаться на протиправні дії правоохоронців
"За 3 місяці "ЗЕленої осені" загинуло більше українських бійців, ніж за весь 2018 рік"
 
Стрічка