ПопулярнеGAME OVER: Чому варто боятися комп’ютерних ігор

Жорстокі ігри. Національна комісія із суспільної моралі вирішила розглянути близько 50 забавок, які, на думку їхніх експертів, «жорстокі ігри» і вони погано впливають на дитячу психіку. Про деякі з них читайте далі.
Вплив жорстоких ігор на підсвідомість дитини не перебільшений, переконує голова національної комісії із суспільної моралі Василь Костицький: «У нас є інформація, що було 12 випадків суїциду» (із-за ігор. Ред.) Така сумна статистика підштовхнула перевірити вплив деяких ігор на психіку дітей.

Для дослідження жорстокості ігор обиралися забавки безпосередньо ті, які були викладені на прилавках: два експерти з комісії відправилися на ринок, магазини, щоб закупити ігри, які були в наявності. Після контрольної закупівлі почали їх досліджувати. Окрім закуплених ігор, ще досліджується і близько 15 з мобільного контенту, відмічають в комісії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Список 89 країн, де українцям раді без віз або їх з радістю видадуть

Жорстокі ігри можуть впливати на підсвідомість ще несформованої дитини, каже дитячий психолог Людмила Копишинська, «В сознании ребенка сильный это не тот, который поделился, бабушку через дорогу перевел, который сделал доброе дело. Сильный – тот, который напористый, энергичный, стремительный, у которого есть оружие в руках».

На столичному ринку, народна назва якого – «Петрівка» на прилавках жорстокість – у широкому асортименті.

Майже на кожній грі наліпка із зброєю, людиною, яка замахується на когось сокирою. Але продавець Богдан переконує, що це не жорстокі ігри, а історія! «Це америка 1775 року – історія. Людина, яка пограє в таку гру, як мінімум стане розумнішою.

Бо знатиме, як розвивалися в Америці всі ці події». Інший продавець Олексій, 10 років торгує іграми. Йому доводиться тестувати їх на собі, щоб краще знати свій товар. На нас наче не кидався…;)

Показуючи спеціальні позначки на дисках з іграми, каже, в Європі такі давно, які згодилися б і в Україні. Про них попереджає і маленьких клієнтів, і їхніх батьків. Наприклад є позначка, що дає знати в грі є ненормативна лексика, сцени насильства… Але, як гра впливає на підсвідомість – не сказано.

Щоб тримати продавців у сталевих лещатах, можуть запровадити і кримінальну відповідальність за розповсюдження таких забавок. Це – поки що лишень ініціативи від комісії.

А її заборони можна оскаржувати у суді. На разі, нам відомо три жорстокі гри, які можуть бути заборонені: «Mortal Kombat», “God of War III” та “Manhunt II”.
А як Ви ставитеся до такої ініціативи? Жорстокі ігри

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК