ПопулярнеФІФА вибачилася перед Україною за російський Крим в ролику про лого ЧС -2018

Найпопулярніші записи

Прикра помилка сталася у ФІФА, не помітивши, що Росія приписала собі Крим – міжнародна федерація футболу опублікували ролик.

Генеральний секретар ФІФА Жером Вальке вибачився перед Федерацією футболу України за відеозапис із презентацією логотипу чемпіонату світу 2018 року, в якому Крим був показаний як частина Росії.

У своєму листі Вальке вказав, що презентацію готувало російське агентство, а ФІФА помітила карту тільки після того, як розмістила ролик на своєму каналі YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=1hUyUJ4o0RM

“Ми шкодуємо про будь-які незручності, спричинені цим прикрим інцидентом, і запевняємо Вас, що будемо у майбутньому більш уважними до матеріалів, вироблених третіми сторонами.”

Презентація логотипу чемпіонату світу відбулася на Першому каналі у передачі «Вечірній Ургант» в ніч з 28 на 29 жовтня. Одночасно на будівлю Великого театру в Москві спроектували відеопрезентацію, в якій і була показана карта Росії разом з Кримом. ФІФА опублікувала ролик з цією презентацією на YouTube, але потім видалила його і завантажила новий – вже без карти.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК