ПопулярнеФіалки і шоколад. Француз винайшов таблетки для ароматного метеоризму

За 10 євро Ви можете себе відчувати впевнено, навіть, якщо щось сталося випадково 😉 

65-річний вчений Крістіан Поншеваль з селища Жевре, північний захід Франції, спільно з командою винахідників випустив таблетки від метеоризму, завдяки яким кишкові гази отримають аромат фіалок, троянд або шоколаду.

Перед прийдешніми різдвяними розпродажами творці продукту чекають ажіотажного попиту.

Сам Поншеваль страждає травними проблемами. Втомлений від ніяковості, викликаної цим, він з колегами розробив таблетки, які змінюють запахи кишкових газів на приємні. Продукт назвали Lutin Malin, повідомляє The Local.

Препарат вже отримало Міністерствоохорони здоров’я Франції. Він зроблений з натуральної сировини (наприклад, фенхеля, морських водоростей і чорниці). Пачку з 60 таблеткок можна придбати за 9,99 євро. Винахідник зазначив, що замовлень досить багато.

Пігулки також можна давати собакам. Вчені попередили, що ліки будуть працювати тільки при носінні тісної білизни – інакше запах проб’ється назовні.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!