ПопулярнеЧий був Крим протягом 2 тисяч років. ВІДЕО

Як змінювалися народи, які заселяли півострів протягом 2 тисяч років – наочне відео. На відео Росія захопила Крим у 2014

Два дні тому з кримом сталося те, що ніхто не міг навіть уявити. Путін цинічно, відібрав його в Українського народу. Оскільки більшість людей живуть в цивілізованому світі – ніхто не став відповідати агресією до Російського диктатора, хоча до цього він був дуже готовим. І був готовим до того, щоб кров і кримчан, і українців, і росіян пролилася – з Путінськими імперськими “замашками” ніхто його і не переплюне, хоча ніхто і не намагається у 21 столітті стати диктатором. Досягати своїх, не завжди виправданих цілей, він буде будь-яким шляхом, навіть найнебезпечнішим для свого ж народу. Фактично, одна людина посварила між собою цілі народи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ТОП 5 планшетів на які варто звернути увагу при купівлі

Телеканал “Дождь” підготував наочну графіку, яка демонструє, хто жив на території півострова і хто володів ним за всю його історію.

ВІДЕО ІСТОРІЯ КРИМА

Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України“;)

reaction.ua@gmail.com:підписка

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!