ПопулярнеAdidas перенесе виробництво одягу з Азії в Європу

Компанія Adidas оголосила про плани по оперативному поверненню частини виробничих потужностей з Азії до Європи, повідомляє агентство Reuters.

Компанія прагне перенести виробництво одягу ближче до покупців: розглядаються варіанти з відкриттям виробничих цехів прямо в магазинах, щоб покупці могли персоналізувати покупки.

Adidas протягом кількох років продовжує здавати позиції основному конкурентові – американської Nike.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як визначити підробний Adidas?

«Ми маємо намір повернути виробництво до Європи, туди, де знаходиться наш реальний покупець», – заявив виконавчий директор Adidas Герберт Хайнер, зазначивши, що це дозволить компанії швидше реагувати на мінливий споживчий попит.

Компанія також планує відкрити сотні нових магазинів у Європі. В Adidas прогнозують, що продажі її продукції до 2020 року зростуть майже в два рази, до € 22 млрд, а чистий прибуток буде рости в середньому на 15% на рік.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!