Наші новиниВід завтра діють нові умови подачі скарг

Друзі, дякуємо тим, хто залишається з нами. У нас є радісна новина для всіх. Проект “Електронна книга скарг України” виходить на новий рівень свого розвитку. Всеукраїнський. Наступний рік у існуванні проекту ми визначили вирішальним. Ми хочемо досягти ще більшого результату і допомогти ще більшій кількості українців. Як ви знаєте, нещодавно ми запустили проект “Електронна книга скарг” в Білій Церкві, в планах, які ми озвучимо вже 12 вересня,  поява проектів ще у ряді українських міст.

Будь-який розвиток вимагає фінансування. Скільки б пропозицій від партій чи окремих політиків до нас не надходило, ми ніколи їх не приймали. Для нас честь залишатися народним ресурсом. Ресурсом, якому довіряють, ресурсом, який став дієвим інструментом в руках кожного українця. Ми довгий час просили вас робити внески для розбудови проекту. Дякуємо всім, хто повірив в нас. Ваша підтримка була і залишається безцінною!

Щоб досягти більших результатів – інколи доводиться поступатися навіть принципам. Ми 5 років не розглядали введення можливості платних скарг, хоча завжди знали, що це можливий і дієвий інструмент для нашого ж розвитку. Всі 5 років невпинно, і за власні кошти утримували цей ресурс. Але, він так і демонстрував нам, що він може більше, та для цього також потрібно більше. Саме тому, нам доводиться йти на кардинальний для нас крок, – вводити платну систему скарг.

Ми впевнені, що цей крок виведе ресурс на новий щабель, і зможе придати йому ще більшої ваги в інформаційному просторі.

Звичайно, зі свого досвіду ми розуміємо, що є люди, для яких навіть десять – двадцять гривень – це потрібні гроші. Тому, ми розробили механізми, які допоможуть публікувати скарги тих, кому потрібна буде підтримка, але оплатити їхню публікацію не в змозі. Про все це ми будемо постійно інформувати наших підписників.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами протягом цих років. Сподіваємося на вашу підтримку і на цей раз.

Щиро Ваша, команда “Електронної книги скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!