Наші новиниВчені продемонстрували дослідний зразок робота-восьминога

Цей експериментальний зразок був розроблений в рамках науково-дослідної програми, яка стартувала 7 років тому. І тільки цьогоріч робот-восминіг зміг зануритися в Середземне море. Відмічають вчені з Університету святої Анни, Піза. Зразок має чотири м’які і еластичні щупальця, які допомагають пристрою пересуваєтися по морському дну. 

Вчені зізнаються, що спочатку хотіли створити більш високотехнологічні кінцівки. Передбачалося, що щупальця будуть використовувати сплави з ефектом «пам’яті». Однак даний зразок оснащений звичайними силіконовими кінцівками, всередині яких розташований трос. Дослідники відзначили, що робот – восьминіг хоч і є лише експериментальним зразком, в цілому він дасть поштовх до розвитку “м’якої” робототехніки.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!