Наші новиниВ “Електронній книзі скарг України” запрацювала нова форма подачі скарг

Ми, як і належить, розвиваємося разом із нашими читачами. Цього разу ми запровадили нову, зручну форму подачі скарг.

Тепер наші читачі не забуватимуть, що потрібно залишати для журналістів контактні дані. А у зв’язку із зростанням надходження скарг із зони АТО – це дасть нам можливість пильніше відстежувати, хто насправді надсилає інформацію. Річ у тому, що нам неодноразово, під виглядом небайдужих українців, матерів чи дружин військових, надсилали скарги із території Російської Федерації, у надісланих скаргах ці люди жалілися на умови проживання військових у військових таборах, що знаходяться на сході країни в зоні проведення АТО. Після недовгих роздумів ми запровадили, виходячи із нашої політики обробки персональних даних, декілька додаткових протоколів, що надійдуть разом з новою скаргою – це дасть можливість виявляти звернення “сумнівного характеру”, та вживати відповідні дії, щоб встановити особу, яка надіслала скаргу чи територію, звідки було надіслано претензію. Потім ці дані можна буде передати до відповідних правоохоронних органів.

Окрім цього, кожен читач безпосередньо з контактної форми, ще й може додати до скарги скан-копії документів, що підтверджуватимуть написане. Це також вплине на правдивість та переконливість надісланих скарг нашими читачами.

Сподіваємося, подібні запровадження допоможуть і журналістам і читачам.

Щиро Ваша “Електронна книга скарг України” 😉

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!