Наші новиниВ Білій Церкві зникли дороги

Місцева влада Білої Церкви так зайнята реформами, що подекуди забуває про ями на дорогах, що схожі на місячні кратери, повідомляє “Електронна книга скарг Білої Церкви“.

Місцеві жителі б’ють на сполох, адже проїхати повз вулицю Грушевського не можливо, на дорогах ями понад 10-20 сантиметрів.

“Як усім відомо, зараз по всій території нашого міста йде ямковий ремонт доріг, це стосується як автомобільних доріг, так і тротуарів, а також прибудинкових територій. Масово ремонтуються двори масиву Леваневського, Піщаного масиву, тому виникло питання: коли ж дійде черга до нашого двору, адже, на мою думку він просто в жахливому стані”, – пише Любов Шарпенко на сторінках “ЕКСБЦ”, додаючи світлину катастрофічно-розбомбленої вулиці.

Фото читача "ЕКСБЦ"
Фото читача “ЕКСБЦ”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!