Наші новиниВ Білій Церкві запрацював філіал «Електронної книги скарг України»

Відсьогодні білоцерківці можуть скористатися відомим українським порталом, що поєднує журналістів та людей. Більше не потрібно надсилати свої листи з проблемами, в якісь видання чи на телеканали де невідомо, чи побачать їх журналісти, та чи взагалі візьмуться за висвітлення проблеми посталої перед містянином.Білоцерківці стали першими, хто на шляху до подолання бар’єру між журналістами та цензури в мережі, зможуть вирішувати свої проблеми за допомогою медіа і в цьому допомогло географічне розташування міста. Адже зовсім поруч, у Києві, на всю країну вже протягом 4-ох років працює проект «Електронна книга скарг України».

Кожен може скористатися проектом, у кого є, що сказати. «Електронна книга скарг Білої Церкви» працює просто – кожен, у кого є проблеми, запитання до влади, невирішені ситуація, в яких необхідне втручання ЗМІ – можуть просто надіслати скаргу, добре описати проблему, залишити контактні дані для журналістів, і бути впевненими, що її опублікують з вірогідністю 100%. Саме така публікація змусить громадськість бачити, як просувається вирішення проблеми чи, наприклад, змусить владу, яка іноді дуже погано працює – вирішувати посталу проблему негайно! Адже тиск з боку ЗМІ – це те, чого так боїться будь-яка влада.

«Цей проект створено для подолання цензури, та людей, що відтепер можуть бути впевненими, що є ЗМІ, які завжди напоготові висвітлювати будь-яку проблему, не заважаючи на рейтинги», – каже автор проекту, журналіст Ален Бобров.

За час інсування «Електронної книги скарг України», на основі скарг надісланих читачами було відзнято понад 70 сюжетів національними ЗМІ, понад 100 сюжетів в різних регіональних телеканалах і це лишень ті, що вдалося відслідувати. Ще порахувати, без перебільшення, тисячі публікаій, які були перекопійовані на інші регіональні видання – ось і виникає логічне запитання, чому Ви ще досі не написали до «Електронної книги скарг Білої Церкви»?

Адреса Сайту: http://www.bc-reaction.org.ua/

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!