Наші новиниМін’юст: е-декларування треба перезавантажити, а декларації подати ще раз

У Міністерстві юстиції вважають, що після усунення недоліків реєстру електронних декларацій його необхідно перезапустити, а подані декларації подати заново.

Про це заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова в ефірі “5 каналу”, передає Інтерфакс-Україна.

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanieНасправді, ті всі недоліки можна дуже швидко усунути, прийнявши просто комплексне рішення разом з Національним агентством щодо запобігання корупції і Держспецзв’язку. На нашу думку, найкращим рішенням було б прийняти політичну відповідальність і внести зміни в рішення НАЗК про старт запуску системи, і , як тільки недоліки будуть усунуті, перезапустити її, для того щоб не було ніяких інсинуацій“, – сказала Севостьянова.

Вона зазначила, що основні модулі системи реєстру були готові задовго до запуску, а система захисту інформації реєстру є важливою його частиною, аби згодом було неможливо заявити про зміну даних декларацій, які вже внесені.

Jekspert-mikrofon-dinamik-primechanie“Якщо буде прийнято рішення про перезапуск системи з нової дати, то ці люди повинні будуть подати їх повторно для того, щоб не було ніяких сумнівів щодо подальших кримінальних проваджень”, – додала перший заступник міністра.

Раніше, глава МЗC Павло Клімкін заявив, що система електронного декларування працює, і те, як вона працює, не скасовує відповідальності декларантів.

Як відомо, 15 серпня  голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що 15 серпня в 00:00 хвилин в Україні офіційно запрацювала система електронного декларування.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!