Наші новиниЕлектронна книга скарг України шукає таланти в реґіонах

Друзі, ми вже 5 років як працюємо над тим, щоб права споживача в Україні цінувалися. Щоб українці мали дієвий інструмент проти цензури та легкий зв’язок із журналістами національних ЗМІ.

2018 рік для нас став роком розвитку. Ми розширили нашу мережу «книг скарг» майже на всю Україну. Тепер у нас є представництва і в Закарпатській області, Одесі, Львові, Вінниці, Білій Церкві, Дніпрі, Києві.

Ми гуртуємо людей, яким не байдужі їхні права по всій Україні. І таких, вже є на сторінці ЕКСУ у Фейсбук понад 21 тисяча людей! Ця велика кількість людей, ціла армія, яка хоче постійно бачити та бути безпосереднім учасником того, як справедливість перемагає. У різних сферах. Як перемагає заборонені ігрові автомати, як перемагає корупцію, бачити як висвітлюють незаконні вимагання грошей, як борються з лінивими чиновниками, що не можуть залатати ями у подвір’ях, бачити людей, що змогли зафільмувати, як вимагає державна особа хабара і бачити, як за це вона понесла відповідальність, спостерігати як хамовиті комунальні працівники починають поважати честь та гідність українців… ці, на перший погляд, незначні перемоги також потрібні новій країні, в якій українці – це влада.

Оскільки з реформаторами вже все зрозуміло, ми звертаємося до небайдужих блогерів та читачів «Електронної книги скарг України» в регіонах. Де часто забувають про такі важливі речі як гідність людини. Де часто користуються службовим становищем, де українець -звичайний став  незахищеним і йому здаєтья, що покинутим.

Якщо у вас є камера і мінімальні навички монтажу – ви можете позмагатися у нашому конкурсі на кращий репортаж про беззаконня.

Все, що потрібно: висвітлити проблему, яка не вирішується у Вашому місті. Зафільмувати її на відео, показати процес спроби її вирішення, спілкування з чиновниками на цю тему, надіслати відео нам, опублікувати його на своїй сторінці у соціальній мережі із хештегом #Досить_мовчати і чекати, доки ви станете зіркою в мережі, а ми та наші читачі, проголосуюэмо за переможця!

Головний приз від наших партнерів 5 000 гривень! Усім іншим учасникам гарантуємо, що вони стануть справжніми героями відомих соціальних мереж, а їхню роботу побачать усі.

Надсилайте свої відео та чекайте результатів!

Для тих, хто відчуває свою впевненість у текстовому жанрі, будь ласка, також беріть участь. Одна умова, стаття має бути оздоблена фотографіями, які Ви зробили. Наприклад закладу, про який Ви пишете або світлина ями, про яку йде мова. Написати усіх причетних до буксування проблеми і не боятися назвати прізвища винних.

Надсилайте свої роботи на пошту: Reaction.ua@gmail.com
З поміткою: “конкурс”.

Успіхів. Щиро Ваша, “Електронна книга скарг України

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!